Катеринопільчани втрачають колеса на дорогах, а звенигородці бояться поламати ноги... - Вісті Черкащини

Катеринопільчани втрачають колеса на дорогах, а звенигородці бояться поламати ноги…

“Мінне поле” (мова не про ОРДЛО) між Єрками Катеринопільського району та Стебним, Звенигородського району, − пише вікнянин Василь Кураш, демонструючи фото глибочезних ям. − Така ж сама ситуація між селищем Катеринопіль та Єрками Катеринопільського району. Сьогодні “спіймав” одну таку перед Стебним. СТО вже мене чекає. Я не знаю чия це віповідальність (у нас традиційно − кругова безвідповідальність) і не розумію: за що керівники отримують заробітні плати (вже пройшла весна, літо, наступила осінь)? Проте щодня чую: в нас все “ОК”, ми рухаємось в Європу. Питання − в яку і з чим?”

Цю тезу поділяють також інші наші земляки.

“Край квітів та добра” зустрічає зовсім недобрими дорогами, − зауважує Алла Білозерська, − поки владці будуть вирішувати, хто відповідальний за ремонт, учасники руху будуть ремонтувати свої транспортні засоби. Невже жодному з чиновників не соромно за такі ями?”

“Ганьба нашій владі за такі дороги! − підтримує Андрій Панченко. − Центральній чи місцевій − всій! Дороги − це обличчя місцевості, де вони проходять. Ватутіне, Єрки, Катеринопіль, Звенигородка, дорога між цими населеними пунктами страшна і нічого не робилось в цьому році зовсім!Яка влада − такі й дороги!”

Олександр Панченко пише, що те саме від Стебного до Ватутіного. Просто жах!

Схожа ситуація також у напрямку Пальчика. Між Гуляйполем та Пальчиком є лише невеличка ділянка, яку відремонтували минулого року, але й по ній уже ями трапляються. Все інше між цими населеними пунктами дорогою назвати важко.

Нещодавно катеринопільські чиновники рапортували, що ось-ось ремонт почнеться, навіть залатали там-сям кілька ям, але толку катма, а зима на носі.

Тим часом у звітах виглядає все досить пристойно: “На експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах району станом на 01.09.2018 було використано 1208,8 тис. грн, із них:

– кошти сільських та селищних бюджетів – 698,3 тис.грн;

– кошти районного бюджету – 167,2 тис.грн;

– кошти господарських структур району по соціальних угодах – 343,3 тис.грн.

На проведення капітального та поточного ремонту на дорогах загального користування місцевого значення району сільськими, селищними радами використано 1365,8 тис. гривень.

По Катеринопілському району на експлуатаційне утримання, капітальний та поточний ремонт доріг загального користування місцевого значення використано 2 653,8 тис.грн.

Крім того, на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення роботи по поточному дрібному ремонту будуть проведені ПП ” Будсервіс Ко” Климчук О.І. м.Ватутіне, ” − рапортують на офіційному сайті Катеринопільської райдержадміністрації.

Цікаво, а як у сусідів? Практика показує, що при бажанні – усе можливо.

“Їжджу багато по Україні. Дороги реально ремонтують”, − пише Сергій Панченко в спільноті “Smart-Місто #Звенигородка”.

“Дорога “Умань- Черкаси” − просто жах! Який бень її вже відремонтує?” − нарікає Роман Короташ.

Надія Тіторенко скаржиться на дорогу до Ризиного в Звенигородському районі.

А той же Василь Кураш дивується, як впоралися з ремонтом доріг шполяни: “Нещодавно заїжджав у Шполянський район з боку Мокрої Калигирки − ситуація кардинально протилежна, зроблений якісний ремонт дороги. Катеринопільський район починається з “ям”.

То можна ж?

До слова, у цьому році планувалось відремонтувати дороги “Катеринопіль − Пальчик – Ямпіль” (загальною сумою на 1473,0 тис. грн), “Пальчик – Мокра Калигірка” (900,0 тис. грн), дорогу до Гуляйполя (177,2 тис. грн.). Підрядники нібито вже всі знайшлися, угоди можна було вже сім разів підписати… Чекаємо… Але вже без надії…

Тим часом, у середмісті Звенигородки наприкінці вересня таки розпочався ремонт. Одні містяни радіють, а інші нагадують чиновникам про обіцянки – відремонтувати вулицю Кошиця, Суворова тощо. Насамперед турбує людей стан тротуарів. “Як іти від танка в сторону “Асорті”, можна ноги поламати, то жах, а не тротуар, і це центр міста…а в парку що робиться? Стидоба!” − присоромлює Людмила Москалева. “Тротуари в жахливому стані, особливо біля пошти, від вулиці Чорновола до вулиці Шевченка. Просто жах!” − підтримує Людмила Андріуца (“Звена моє місто”)

Оригінальним способом вирішують також у Звенигородці проблему відкритих каналізаційних колодязів. Гілочку в дірочку, та й порядок! Фото від 19 вересня (“Smart-Місто #Звенигородка”). Ще й критикувати зась: борзописці затюкають, ніби сам ремонтувати мусиш. Якщо так, то навіщо тоді нам скільки всіляких установ та служб на зарплаті?

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Розпочався ремонт дороги ”Катеринопіль – Ямпіль”

25.09.2018 12:49
Переглядів: 1176
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.