Катеринопільчани скаржаться на нову зупинку, що поблизу переїзду

Раніше ми писали, що . Тоді ж постраждали дві жінки. Однак потерпілі офіційних претензій винуватцю трагедії не висували. Водій зобов’язався також відновити ушкоджену зупинку. Обіцяв зробити її кращою, ніж була. Зробив. Але містян вона не влаштовує.

− Ця зупинка майже вдвічі менша, ніж попередня. А тут буває великий наплив людей. Добре, як сухо, тепло. А коли дощ, сніг, пронизливий вітер? Куди людям сховатися? Як зруйнував, то хай зробить таку, як була, або ще кращу, більшу! − каже співробітниця залізниці Тетяна Ткач.

Її думку підтримують мешканці вулиць Соборної та Залізничної.

− Я розмовляла з сусідами, − каже Раїса Красильник, − ми всі наполягаємо, щоб доробили зупинку, розширили її. Усі жителі нашого кутка виступають за це: Василь Синдеєв, Людмила Лагунова, Олександр та Віктор Іванишини, Микола Пономаренко, Людмила Триліс та інші. Нехай роблять, що обіцяли. І ще краще! Інакше будемо писати на адресу селищної ради і далі, якщо не допоможе.

− Це стандартна зупинка була, зручна, комфортна, на три лавочки. Там всі такі на вулиці. А тепер що? І половини від неї немає. Що це за самоуправство? А якби стовпа збили, тоді що? Тичку б на його місце поставили, та й усе? Яку зруйнували, таку хай і роблять, − уболіває за народне добро Василь Савченко.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.