Катеринопільчани про своїх сімейних лікарів - Вісті Черкащини

Катеринопільчани про своїх сімейних лікарів

Фото з інтернету

Минув час від початку медичної реформи. Ми вирішили поцікавитись думкою катеринопільчан, чи задоволені вони своїми сімейними лікарями. Більшість людей зізналися, що довго не роздумували, обирали своїх дільничних лікарів, оскільки знають їх давно та довіряють їхній професійній практиці.
Валентина Солдатова (Катеринопіль): «У мене сімейний лікар – Ніна Гень. Совісна. Толерантна. Професійна. Уважна».
Тетяна Савранська (Катеринопіль): «Сімейний лікар у нас – Марія Сурженко. Я нею задоволена, хоч відколи підписала декларацію, я до неї ще не зверталась. Вона була в нас дільничною, ще моїх батьків лікувала. Тож це наш справжній сімейний лікар. Перевірений роками. Знає, які хто хвороби міг перейняти у спадок».
Ніна Гаркавенко (Катеринопіль): «У нас – Сурженко. Хай їй Бог дає здоров’я. А нам, щоб не хворіти. Хороша лікарка. Професійна. Працює давно. Завжди ставиться по-людськи. Обоє гарні лікарі: й вона, і чоловік її».
Наталія Семененко (Катеринопіль): «Ми ще не записались. Але завжди лікувались у Ніни Гень. Тож до неї й плануємо записуватись. Відповідальна. Безвідмовна. Скільки зверталась, завжди давала гарні поради, фахові. Ніколи не відмовить у допомозі».
Марія Оверченко (Петраківка): «У мене сімейний лікар – Надія Маскис. Я нею дуже задоволена: й людина хороша, й фахівець. Відповідальна. Чудовий спеціаліст».
Марина Гасимова (Гуляйполе): «Андрій Стоп’ятюк. Це лікар від Бога. Лікує, як треба. Діагнози ставить професійно, навіть у Києві підтверджуються. Перевірено! Бабки наші його дуже люблять. А тепер у нас одна проблема, що його забрали у Катеринопіль. В селі приймає десь раз на місяць. Не всі можуть втовпитися. А в нас тут багато стареньких, немічних. Ми осиротіли. Ображені, що його в нас украли. Втім, коли треба, прийде, обстежить. Порадить, які ліки приймати. Моя мати каже: «Коли лікар приходить, мені вже легше». Завжди вислухає, приділить увагу».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

31.05.2020 09:00
Переглядів: 631
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.