Катеринопільчанка, яка вміє шити все - Вісті Черкащини

Катеринопільчанка, яка вміє шити все

19 листопада відзначають День жінок-підприємців. Не секрет, що створити власний бізнес жінці значно важче, ніж чоловікові. На перешкоді стоять не лише хатні справи, турботи, діти, але й гендерні стереотипи та інші чинники. Втім, коли жінка чогось справді прагне, її не зупинити. Історія знає чимало успішних жінок-підприємців. Є такі й у Катеринополі.
Наталя Монастирська – відома на Катеринопільщині кравчиня, яка може вас одягнути, як то кажуть, з голови до п’ят. Шиє все: штани, костюми, сукні, пальта, куртки, шуби. Ваша ідея – її втілення.


Народилась у Катеринополі. Закінчила першу школу. Потім навчалась у профтехучилищі в Черкасах. Повернулась на батьківщину. Рік працювала на фабриці «Маяк». Пішла в декрет, після якого відкрила власний бізнес. Працює приватним підприємцем ось уже 8 років.
Шити й в’язати Наталя любить з дитинства. Але нині скаржиться, що на в’язання не вистачає часу. Любов до рукоділля привила бабуся – знана майстриня.
З недавніх замовлень: шила куртку (комбінація шкіри з хутром) та весільно-вечірнє плаття.


Має наша героїня й інші захоплення. Особливо любить збирати гриби, зокрема опеньки, печериці, синьоніжки, маслюки та відпочивати з друзями на природі.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

22.11.2020 09:00
Переглядів: 2064
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.