Катеринопільчанка відстояла права сина на пільговий проїзд

Фото тематичне

Довіра, здавалося б, це одна з основ, що мала б панувати між людьми. Ми всі хочемо, аби нам довіряли, і всі прагнемо довіряти іншим. На перший погляд, усе так просто. Але в житті не завжди так.
Цю історію розповіла нам одна з наших читачок і попросила донести її до людей, не називаючи прізвища героїні. «Я просто хочу, щоб люди були обачними, не приймали «на віру» слова, висновки, які викликають у них хоч найменші сумніви. Адже дуже часто порушуються наші права лише тому, що ми комусь беззастережно повірили», – каже катеринопільчанка Галина.
Історія в неї така. Жінка хотіла придбати для сина квиток на автостанції в Києві за пільговою ціною, оскільки її син інвалід ІІ групи.
– Ми не продаємо пільгових квитків у зв’язку з карантином, – почула від касира.
– Чому не продаєте? На що опираєтесь? – запитала мати.
– Є постанова, згідно з якою пільговий проїзд відмінили, – повідомили в касі.
– Покажіть постанову! – наполягала катеринопільчанка. – Або напишіть на квиткові номер посвідчення сина, щоб було видно: ви продали квиток пільговикові за повною ціною.
З’ясувалось, що такої постанови в касира нема, тоді він почав посилатися на закон. Який закон, теж не зміг згадати. Врешті запропонував жінці прийти в інший день, коли буде керівництво вокзалу, щоб директор їй пояснював. Та відмовилась і зателефонувала на урядову гарячу лінію (15-45). Поки оформляла заявку, їй видали квиток за пільговою ціною. На гарячій лінії пояснили, що існуючі пільги діють по всій території України, карантин на них аж ніяк не вплинув. Їх ніхто не відміняв. А згодом прийшла й офіційна відповідь.
«На жаль, часто касири це роблять на догоду перевізникам, які не дуже люблять возити пільговиків. Але хто такі перевізники: уряд чи Верховна Рада?» – дивується Галина.
Не вірте на слово, беззастережно, чиновникам та посадовцям. Боріться, особливо, коли розумієте, що правда на вашому боці.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

12.05.2021 09:20
Переглядів: 1040
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.