Катеринопільчанам обіцяють «полатати» дорогу на Єрки

Так склалося, що найжахливіше дорожнє покриття в Катеринопільській громаді нині між Катеринополем та Єрками. Про цю ділянку дороги неодноразово писали і в пресі, і в соцмережах. Невеличку її частину, що в самому Катеринополі, підлатали, а на тій, що за селищем, – ями тільки глибшають.


Наразі з’явилася надія, що й цю ділянку до холодів зроблять. Про це повідомили на офіційному сайті Катеринопільської селищної ради. «Особливо важливим є ремонт дороги загального користування державного значення Т-24-11 (Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка) (при в’їзді в Катеринопіль з боку Єрок), яка належить до категорії територіальних. Стан цієї ділянки потребує капітального ремонту та чималих коштів», – інформують у Катеринопільській громаді та зауважують, що наразі виготовляється проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт 1,8 км цієї дороги, а також досягнуто домовленості щодо початку проведення робіт на цій аварійній ділянці вже в серпні-вересні поточного року.


Зауважимо, управління дорогами загального користування (тими, що у державній власності) здійснює «Укравтодор», який має органи управління на місцях – служби автомобільних доріг. Дуже хочеться вірити, що після відновлення аварійної ділянки між Катеринополем та Єрками найближчим часом буде відремонтовано дорогу Т-24-11 (Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка) повністю. Катеринопільщина й Тальнівщина в цьому питанні особливо розраховують на підтримку обласного керівництва.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

31.07.2021 11:10
Переглядів: 576
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.