Іванка зарізала Івана?

У п’ятницю 9-го лютого в селищі Єрки, що на Катеринопільщині, сталася страшна подія: зарізали чоловіка. У скоєнні злочину підозрюють його співмешканку.

− Це жахливо, − коментує селищний голова Леонід Польовий. − Сім’я дуже неблагополучна. Зловживали спиртним. Добре, що Бог нас напоумив десь у серпні минулого року забрати у цієї жінки дітей. П’ятеро діток віком від 2-х до 9-ти років ми передали в Уманський реабілітаційний центр та подали матір на позбавлення батьківських прав. Вона геть і на суди не з’являлася. Десь мандрувала. А це знов повернулася у Єрки. Де вона знайшла цього чоловіка, невідомо. Він у нас навіть не прописаний. Убитий ножем під лопатку, перерізана аорта, захлинувся кров’ю. У неї 2,3 проміле в крові. Страшно уявити, що могло трапитися, аби діти були біля них. Жінку забрала поліція. Мірою запобіжного заходу суд обрав 2 місяці тримання під вартою. Далі, що їй присудять, не знаю.

У селищній раді повідомили, що жінку звуть Іванна Філіп, 1991 року народження, а чоловіка – Іван Влашин, 1983 року народження.

Єрківчани розповідають, що Іванна виглядає побитою, покрита синцями.

− Очевидно, пили, потім билися, − кажуть люди.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

12.02.2018 22:09
Переглядів: 5824
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.