Іван Гегедош образився на газету - Вісті Черкащини

Іван Гегедош образився на газету

Катеринопільський селищний голова Іван Гегедош обурений, що місцева преса не опублікувала його привітань напередодні 8 Березня. Особливо стурбований Іван Тіберійович вчинком редакції провладної газети, яка видрукувала вітання з Міжнародним Жіночим днем майже від усіх сільських голів та голів громад. Не було серед них лише вітання Гегедоша чи виконкому Катеринопільської селищної ради..

– Нам сказали, що ми запізно надали текст поздоровлення, – каже Іван Тіберійович. – Але ж бухгалтери зізвонювалися заздалегідь, здавалося б, усе було погоджено. Однак вітання не надрукували.

Щоб компенсувати жінкам максимум уваги, Іван Гегедош розмістив у Катеринополі три святкові банери з особистим поздоровленням для катеринопільчанок. До того ж, безліч вітальних листівок було розклеєно на стовпах. Іван Тіберійович упевнений – результат перевершив сподівання.

– Жінки дякували, що я кожну з них вітав тричі, – посміхається. – Банери розмістив на трьох основних вулицях з найінтенсивнішим рухом пішоходів і транспорту.

Причини, чому місцева преса не поспішає друкувати його вітання, Катеринопільський селищний голова вбачає по-своєму. Мовляв, у провладної преси є засновник – районна влада, з якою у Івана Тіберійовича ніяк не складається співпраця.

Щоправда, після 8 Березня вітання від Гегедоша було опубліковано вищезгаданою газетою на першій шпальті.

Містечко над Тікичем

13.03.2017 18:15
Переглядів: 1239
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.