Хочете побачити щасливих школярів? Їдьте у Вікнине!

У кожного з нас свої спогади про школу. Комусь вона запам’яталась муштрою та непорозуміннями з учителями й однолітками, а хтось скаже, що шкільні роки – це найкраща пора. Звісно, багато залежить від керівника. Який тон задасть директор, такою школа здебільшого й запам’ятається. Вимагатиме муштри – буде муштра. В селі Вікниному Катеринопільського району директор вимагає від усіх творчості й самовіддачі, а в результаті отримує щасливу шкільну родину, де і вчителі працюють натхненно, і діти з радістю поспішають до школи, аби дізнатись, що цікавого на них там чекає.

Завершення другого шкільного тижня, який за прогнозами мав також стати завершенням теплого літечка, вікняни зустріли на пленері, але не лише ради відпочинку, а задля справи – саме так креативно провели уроки мистецтва. А заодно – отримали море позитиву від спілкування з природою, поласували козацькою кашею та шашликом.

«Ходили в ліс усією школою, − розповідає директор Василь Кураш. − Діти від першого по одинадцятий клас, учителі. Наш організатор Любов Сущенко підготувала ряд конкурсів. Тож нудьгувати не було коли. І співали, й танцювали, й загадки відгадували. Ми думали навчити першачків танцювати, але з’ясувалось, що дехто з них танцює й так гарно, мов справжні зірки. Ще проводили майстер-класи з приготування каші та шашликів. Навчали дітей азів кулінарії. Звісно, такі уроки їм дуже сподобалися. Уже запитують, коли буде наступний похід. Я пообіцяв, що взимку, як випаде сніг, підемо кататись на санчатах. А навесні вони й так ходять, беручи участь у пришкільних таборах».

Нагадаємо, Вікнинський НВК один із найкращих навчальних закладів району, де вчителі віддаються роботі на повну. Тут успішно впроваджують козацьку педагогіку, функціонують різноманітні творчі гуртки, де школярів навчають робити картини з соломки, крупи, насіння. В цьому закладі зібрався неймовірний колектив педагогів-ентузіастів, де кожен залюблений у свою справу. Школа має власний музей, картинну галерею. Педколектив разом з учнями часто подорожує. Уже кілька разів поспіль вікняни підкорювали Говерлу.

«Зараз змінюється концепція шкільної освіти, закликають до залучення ігрових форм навчання тощо. Ми в цьому аспекті не новачки, давно їх використовуємо», − зауважує Кураш.

З нового опалювального сезону Вікнинський НВК обігріватимуть через сучасну модульну котельню. Сподіваємось, цієї зими школярам у закладі буде не лише цікаво навчатись, але й дуже-дуже тепло.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

20.09.2019 12:38
Переглядів: 1153
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.