Газовий скандал на Катеринопільщині (ВІДЕО)

Жовтень став особливим випробуванням для мешканців Кайтанівки Катеринопільського району. Їхній односелець, з причин які встановлюються, 9 числа, на сільське храмове свято, збив легковиком газову трубу. Стався значний витік газу, за який чоловіку, скоріше за все, доведеться сплатити відшкодування. Аби попередити нещасні випадки, працівники газового господарства всім користувачам ( їх у селі 101особа) опломбували газопостачання. Розпочалися ремонтні роботи. А от щоб відновити подачу газу в оселі, як з’ясувалося, треба з ремонтниками заключити договір на платне обслуговування. Звісно, людям такий хід подій не сподобався. Виник конфлікт, на розв’язання якого у понеділок 12 жовтня приїхали начальник Шполянського відділення АТ «Черкасигаз» Володимир Кравченко, головний інженер відділення та катеринопільські чиновники.

«На носі опалювальний сезон, а в нас нема газу і невідомо коли з’явиться, — скаржились люди. — Адже бюрократична тяганина займе багато часу. Треба їздити в район,можливо не один раз, підписувати угоди, розпломбовувати кожне обійстя. А що робити стареньким, немічним, які не зможуть це вирішити самотужки? Замерзати?»

Після перемовин з мешканцями села газовики дійшли домовленості: угоди підписувались на місці. Щоправда, оплата по них здійснювалась через банківські установи у Катеринополі.

«Угоди на технічне обслуговування ми вже заключили. — поінформувала 16 жовтня сільський голова Тетяна Шевченко. — У понеділок (19 жовтня) зробимо акти обстеження вентиляційних каналів. Перша послуга обійшлась домоволодінням приблизно по 300 гривень (сума залежить від кількості газових приладів), друга — по100. В принципі їх все рівно потрібно було проплачувати. Незалежно від цієї ситуації. Труба ремонтується. Сподіваємось, що з понеділка газ подадуть».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

19.10.2020 11:18
Переглядів: 6822
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.