Дитячий майданчик за програмою депутата Бобова у Єрках викликав гучний скандал

Дитячий майданчик за програмою депутата Верховної Ради по 196-му округу, а заодно і кандидата в депутати на нових виборах Геннадія Бобова у селищі Єрки, що на Катеринопільщині, викликав великий скандал. Так уже повелося, що перед виборами окремі народні обранці стають особливо дбайливими. От і Геннадій Бобов згадав про Єрки. Тут так поспішали змайструвати дитячий майданчик до виборів, що місцева влада навіть не вспіла толком вивчити думку громади. Майданчик вирішили ставити неподалік залізничної колії та скотобійні. Проти цього повстало багато батьків. Вони ж вимагали перенести його на куток, де традиційно святкують Івана Купайла.

– Там і природа, і безпечно, і фури не ганяють, і головне: не чути буде реву тварин, яких ведуть на забій, та смороду трупної отрути від м’ясокомбінату. А тут ще й місцева «наливайка» для повноти щастя, – наполягала одна мама.

– Ой, та які проблеми?! Наші діти тут постійно граються. Хай буде, де запланували, – стояла на своєму інша, яка живе поруч, – Діти будуть під наглядом.

Голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий про ситуацію знає:

– А що робити, коли ті хочуть там, а інші в другому місці?! Ніякого реву худоби там не чути. Це перебільшення. Але людям я пообіцяв, що там, де святкуємо Купайлицю, у липні, як тільки зайдуть гроші, зробимо ще один майданчик за рахунок депутатських коштів нашого обласного обранця Михайла Морозюка. Тож буде два нових. А цей огородимо, зробимо безпечним. А як інакше? Це ж наші діти!

Тим часом багатьом іншим малюкам, із других мікрорайонів, і в Катеринополі, і в Єрках, схоже, доведеться чекати наступних виборів…Чи купиться наш електорат на майданчики й гречку, покаже час.

Зауважимо, що не слід думати, буцімто спорудження дитячих майданчиків депутати завжди здійснюють власним коштом. Зазвичай на них дає гроші Кабмін за державними субвенціями. Однак це не заважає обласній пресі («Нова доба» від 12 червня, 2019 року) давати гучні заголовки: «Геннадій Бобов подарує населеним пунктам округу 15 дитячих майданчиків». І лише з тексту дізнаємось, що на них має виділити субвенцію Кабінет Міністрів. Це як: «подарує» за державні гроші? Нечувана щедрість!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

05.07.2019 09:45
Переглядів: 1957
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.