Двомісячник із благоустрою в Катеринополі кожен сприймає по-своєму - Вісті Черкащини

Двомісячник із благоустрою в Катеринополі кожен сприймає по-своєму

На Катеринопольщині наразі триває двомісячник із благоустрою (з 15 березня по 14 травня), оголошений керівництвом громади, аби причепурити територію до Пасхи. Багато людей поставились до цієї ініціативи свідомо, прибираючи біля своїх домівок та підприємств.

Відрапортували про роботи з благоустрою уже вербовчани, вікняни. Приємно бачити також катеринопільських «скандинавок» (любителів скандинавської ходьби), які активно долучилися до прибирання та впорядкування рідного селища.
Однак не всі це підтримують. Усі хочуть жити в чистому, охайному місці, та не всі розуміють, що чисто не там, де прибирають, а де не смітять. Так, зокрема, новопризначений директор комунгоспу спіймав на «гарячому» один із магазинів, що викинув своє сміття, непотріб біля колишнього кінотеатру. Уявіть, що буде, коли так, як спіймані торговці, чинитиме кожен. А подібних «хазяїв» на Катеринопільщині чимало, про що свідчать стихійні сміттєзвалища в різних місцях: біля базару, на в’їзді з боку Залізнячки, в лісових зонах, обабіч доріг.


До слова, ціна питання 33 гривні з особи. Саме за таку ціну катеринопільські комунальники вивозять нині сміття в містечку. Поважаймо себе та територію, де живемо!

Марина КАМІНСЬКА

09.04.2021 15:10
Переглядів: 636
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.