”Дорогу зробили, ніби на зло”

Жителі вулиці Руслана Бобурова в Залізнячці потерпають від куряви, що підіймається з відсіву, яким засипали дорогу.

“Ну зробили, ніби на зло. Насипали якоїсь неякісної мучки на дорогу, а вона тепер уся стовпом стоїть після кожної машини, летить і у вікна, і у двері. Хто багатший, той із шланга поливає в себе перед двором, а у кого немає такої можливості, то доводиться відрами воду носити. Спасу нема! А поллєш, то чіпляється до взуття – і все у двір. Ну хіба не можна було якогось дрібненького щебеню насипати або хоча б тої ж таки мучки, але якіснішої купити. Он сусід казав, що це відходами дорогу втрамбували. А гроші списали, мабуть, чималі, як за щось путнє”, ─ нарікає пані Марія, прізвище не називає.

“Людям догодити важко. Як робили дорогу, то вони мовчали. А тепер скаржаться, що мучка не така або, що треба було щебінь засипати… А де взяти таку? У нас, у єрківському кар’єрі, лише така є. У Тальному краща, але вона в чотири рази дорожча. Де взяти кошти? Тоді вже краще асфальт стелити. Але це взагалі не для нашого бюджету. Один метр асфальтної дороги коштує понад 1000 гривень, а вулиця метрів 700. Хай краще їздять тихіше, то не буде курява стояти. Там же переважно місцеві їздять. Підуть дощі – все втрамбується, буде нормально. Немає в бюджеті коштів, щоб скрізь асфальт зараз стелити. У центрі постелили, але ж ми до цього 40 років ішли. А так треба і школу, й садочки, і ФАПи, й амбулаторію і ще багато установ утримувати. Коли з’явиться можливість, покладуть асфальт”, ─ прокоментував ситуацію депутат райради 48-річний Микола Шевченко.

У липні від подібної проблеми потерпали мешканці Новоселиці, але сільський голова Павло Прокопенко пообіцяв за місяць її вирішити, і слова дотримав. Зараз на вулиці Набережній нове асфальтне покриття.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

07.10.2016 15:56
Переглядів: 988
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.