Дорогу від Звенигородки до Катеринополя обіцяють відремонтувати за два тижні

У минулому номері ми писали, що катеринопільські та єрківські активісти скасували акцію з перекриття дороги «Звенигородка-Катеринопіль», оскільки, як з’ясувалося, це дорожнє полотно числилось у найближчих планах на ямковий ремонт. 22 липня його розпочали. Уже наступного дня роботу підрядної організації «Прометей» проінспектував голова Катеринопільської райдержадміністрації Володимир Коваленко, який повідомив, що ремонт фінансується в рамках національного проекту «Велике будівництво». Майстер фірми підрядника, в свою чергу, пообіцяв, що ями залатають якісно, з гарантією на 5 років. Спершу зроблять одну сторону (від Червоної до Катеринополя) потім іншу, аби не заважати руху автотранспорту. Де не можна буде ремонтувати ямками, асфальтуватимуть великими картами, підряд. Загальна протяжність полотна, що ремонтуватимуть, 17 кілометрів. Сподіваються, що за тижнів два впораються.

 


Зауважимо, що під час зустрічі з катеринопільчанами, яка відбулась 29 травня, губернатор Черкащини Роман Боднар обіцяв, що в 2020-му на цій ділянці траси, враховуючи її підвищену аварійність, зроблять ямковий ремонт, а наступного року дороги категорії Т (територіальні) ремонтуватимуть уже капітально.
Окрім того, коштом Катеринопільського елеватора, який виділив понад 200 тисяч гривень, ремонтують асфальтне покриття єрківського мосту. Роботи проводить місцева фірма «Будсервіс».
«Не так просто і легко вирішувати питання ремонту доріг, особливо, коли дороги не місцевого, а державного значення, ─ зауважує Володимир Коваленко. ─ Автомобільна дорога Т 24-11 сполученням «Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка» є дорогою державного значення, перебуває на балансі у Служби державних автомобільних доріг, і всі роботи на таких дорогах фінансуються за рахунок коштів Державного бюджету».


Натомість чиновник нагадує, що в цьому році на ремонтні роботи та експлуатаційне утримання доріг Катеринопільського району розпорядженнями Черкаської ОДА уже виділено понад 30 млн гривень. І це ще не всі кошти.
Ми також оглянули відремонтовані ділянки дороги «Катеринопіль-Звенигородка». Радує те, що підрядник «Прометей» залатує ями в один рівень із старим асфальтним покриттям. Місцями, як і казали, ремонтують великими картами.


До слова, нещодавно відновили дорогу з Катеринополя до Ямполя, яка на окремих ділянках не ремонтувалась багато років поспіль.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

29.07.2020 10:12
Переглядів: 2121
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.