Допоможіть знайти Жужу з Катеринополя!

Втрата домашнього улюбленця — біль та смуток для родини. Особливо, коли в сім’ї є діти, які любили тваринку. Саме така біда трапилась у сім’ї Юлії Книш-Репетило з Катеринополя.

«Наша 4-місячна такса Жужа зникла 18 серпня, — розповідає жінка. — Вибігла за ворота і зникла. З тих пір ми місця собі не знаходимо. Шукаємо, дали сотні оголошень у Інтернет. Нарешті зважилися звернутися за допомогою до вашого видання. Обидві доньки (10-річна Софійка та 16-річна Діана) страшенно хвилюються, тужать. Важко на них дивитись. Це такий біль! Не передати словами. Світ потьмянів. Увесь час думаємо: що з нашою Жужею, де вона? Можливо потрапила у біду чи якусь халепу. Просимо, може хто знає, повідомте! Згодні віддячити грошовою винагородою, аби лише наша улюблениця повернулась додому».

 

Юлія каже, що свою таксу впізнає із тисячі. Вона коричневого окрасу, має родимку під підборіддям. Втекла без ремінчика.

Хто володіє хоч якоюсь інформацією про цю собачку, прохання телефонувати за номером: 097 636 6063

Існує ймовірність, що Жужу викрали, можливо забрали в сусіднє село. Не гнівіть долю, віддайте таксу господарям. Адже на чужому горі — щастя не побудуєш. А от гарні вчинки, ба навіть каяття, — полегшують душу. Не стійте на перешкоді до свого щастя: віддайте чуже, і ваше вас знайде!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

07.09.2020 15:11
Переглядів: 1261
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.