До Дня захисників нагородили катеринопільських атовців

За особисту мужність і високий професіоналізм на честь Дня захисників України в Катеринопільській громаді Звенигородського району нагородили Почесними грамотами Звенигородської райдержадміністрації та медалями «За службу державі» трьох військових. Відзнаки отримали: Олег Бадрак (старший сержант, інструктор з водіння військової частини з міста Маріуполь), Григорій Осадчий (солдат, стрілець 4 взводу військової частини з міста Слов’янськ) та Юрій Шевченко (солдат, слюсар ремонтного взводу автомобільної техніки військової частини з Черкас).

На урочистостях з нагоди Дня захисників у Катеринопільському будинку культури церемонію нагородження провів селищний голова Володимир Коваленко. Відзнаки передав членам сімей військовослужбовців.

Ветерани АТО Андрій Бугера та Дмитро Мірауца, поміж інших, отримали відзнаки у Звенигородці. Їх нагороджував голова райдержадміністрації Юрій Піковський власноруч.

«Дякую кожному з вас за відданість та служіння українському народові. Бажаю вам міцного здоров’я, щоб з кожного бойового завдання ви поверталися живими та неушкодженими, нехай Покров Богородиці оберігає кожного з вас», – наголосив посадовець.

Щиро вітаємо наших Героїв!

Марина КАМІНСЬКА

 

19.10.2021 10:53
Переглядів: 324
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.