До Дня селища Катеринополю подарували нову фотозону - Вісті Черкащини

До Дня селища Катеринополю подарували нову фотозону

Саме такий напис прикрашає тепер в’їзд у селище біля колишнього інкубатора. Його розміщено на невисокій мурованій стелі. Слово «Катеринопіль» виконано великими синіми літерами, окрім жовтої «О», решта напису жовта. Отже, він витриманий у кольорах національного стяга.

Ініціатором створення стели є депутат Катеринопільської селищної ради Віталій Фролов.

«Давно хочу написати про цього чоловіка, який не тільки мріє зробити Катеринопіль красивим та привабливим, а й робить для цього багато, − каже директор Катеринопільської районної бібліотеки Любов Приємська. – Фролов родом із Херсонщини, але Катеринопільщину полюбив, бо тут народилася його кохана дружина, його любима донька, бо тут йому комфортно жити і працювати. Чоловік слова: сказав − зробив. Ініціатор, спонсор, організатор створеної зони відпочинку, облагородження території при в’їзді в селище і от новий подарунок Катеринополю до Дня народження − оновлений знак населеного пункту».

З газети «Містечко над Тікичем» дізнаємось, що кошти на спорудження стели виділили катеринопільські підприємці: Віталій Фролов, Олександр Коваленко, Сергій Приходько, Геннадій Савранський, Олександр Бадрак, Михайло Морозюк.

Гарний приклад для всіх. Робімо Катеринопіль красивим разом!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Фото : Євген Мандрика; Містечко над Тікичем .

Нагадаємо : На День Катеринополя відбувся розіграш двох закордонних турів

31.08.2019 08:26
Переглядів: 1287
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.