Діти подарували Катеринополю ексклюзивну зупинку

Так уже повелося, що наші зупинки здебільшого стандартні, а часто ще й дуже занедбані. Не була винятком і залізнична зупинка «Катеринопіль». М’яко кажучи, страшненька.

«Ми коли взялися там прибирати, соромно було перед дітьми. Ви не повірите, там таке робилося… Просто жах, до чого люди можуть опуститися. Звісно, ми пожаліли дитячу психіку і найганебніші відходи прибрали самі, щоб діти навіть не бачили», − розповідає одна із дорослих учасниць проекту «Зробимо Катеринопільщину кращою».

Проект «Зупинка рідного краю» втілювала команда учнів 9 класу Катеринопільського ліцею (Каріна Марченко, Віка Мумінова, Діма Вишемірський, Діма Гаращенко, Максим Єфімов, Максим Семченко) під керівництвом Сергія Вишемірського. Звісно, дітям допомагали дорослі.

Після того, як прибрали територію, встановили та пофарбували лавочки, посадили дерева, ліцеїстам захотілось розмалювати зупинку яскравими фарбами. І в цьому їм допоміг відомий катеринопільський художник − Василь Гончаренко. «Під його майстерним керівництвом діти розмалювали квітами приміщення всередині, а також зобразили патріотичні символи (герб Катеринополя та козака з прапором України) з різних боків. Тепер (під час очікування потяга чи після приїзду додому) чиста, ошатна, барвиста зупинка своїм виглядом буде підіймати настрій людям», − хваляться у ліцеї.

Окрім того, батько одного з учасників проекту Віталій Єфімов встановив додаткові світильники та замінив зіпсовані лампочки в ліхтарях на нові.

З проханням облаштувати біля зупинки туалет та скоригувати графік руху містечкового автобуса діти звернулись до органів влади.

«Усі залишились задоволеними результатом своєї діяльності. Навіть машиністи потягів, що проїжджали повз платформу, сигналом вітали роботу команди», − читаємо на офіційній сторінці ліцею.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Цікаво: Скільки коштує зіграти весілля у Тальному: банкет, обручки, тамада?

29.11.2019 11:32
Переглядів: 1282
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.