Діабетики Ватутіного 2 місяці не отримують інсулін - Вісті Черкащини

Діабетики Ватутіного 2 місяці не отримують інсулін

Катеринопільський районний ендокринолог Андрій Приходько закликає ісулінозалежних хворих не пропускати прихід до лікаря за рецептами на інсулін.

− Останнім часом у деяких хворих виробилася тенденція жити на зекономлених запасах інсуліну. Не хочу лякати, але краще отримувати ліки щомісячно, оскільки в деяких населених пунктах області уже склалася катастрофічна ситуація з фінансуванням закупівлі інсуліну. Будемо сподіватися, що нас це мине, однак краще ліки отримувати своєчасно, − закликає Андрій Петрович.

До слова, хворі на цукровий діабет мешканці Ватутіного скаржаться, що уже 2 місяці не отримують інсуліну. Причина в тому, що на ліки суттєво зросла ціна, і виділеної субвенції не вистачає. Депутат Ватутінської міськради Олег Ступник звернувся з цього приводу в усі можливі інстанції, в мерію, на Урядову гарячу лінію, до Президента, щоб допомогли віднайти кошти. Однак поки отримав лише обіцянки, відписки та переадресування проблеми з одного кабінету в інший.

− У Ватутіному близько 170 хворих. У цьому місяці виділили лише 20 тисяч гривень, цих коштів вистачило десь на 22 особи. Люди страшенно потерпають, особливо найбідніші. Було таке, що купував інсулін 8 особам за свої гроші, батьки давали, бо була безвихідна ситуація. Одна жінка без ноги, інша незряча, ті дуже бідні… Через обласних депутатів буду піднімати це питання на найближчій сесії обласної ради. Всі обіцяють допомогти, але суттєвого результату поки немає, − поінформував Олег Васильович.

З офіційними відповідями Адміністрації Президента, Урядової гарячої лінії (Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації) та мера Ватутіного можна ознайомитись на сторінці Олега Ступника у “Фейсбук” .

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

27.08.2018 13:45
Переглядів: 1149
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.