”Деякі кажуть, що гостей у них не було десятки років”

Добре, коли влада не забуває про стареньких. Селищний голова Катеринополя Іван Гегедош разом із знаменитим рок-музикантом Григорієм Вагаповим взяли за почесний обов’язок провідати та привітати літніх катеринопільчан.

─ Підписався у волонтери, ─ пише у “Фейсбук” Вагапов.─ Разом із нашим сільським головою, Іваном, вітаємо земляків із Днем людей похилого віку. Деякі кажуть, що гостей у них не було десятки років. Таких у Катеринополі 350 душ. Довгого віку Вам, дорогенькі!

Зважаючи на кількість людей, яких запланували провідати, акція трохи розтягнулась у часі.

─ За один день, звісно, не вправилися, адже працюємо, ─ коментує Іван Тіберійович. ─ Тому їздимо потроху майже щодня. І не тільки для того, щоб розвести подарунки. Не менш важливо для нас поспілкуватися з літніми людьми, зафіксувати, які в кого є проблеми, пропозиції, цікаві спогади. Усе, що в наших силах і компетенції, намагатимемось зарадити, виконати.

─ Ми були приємно вражені такою увагою, ─ розповідає катеринопільчанка Ірина Олійник. ─ Приїжджали від селищної ради провідати мою маму Любу. Ще й на подарунок привезли набір круп. Дуже вдячні, що не забули, не проминули. І мамі важливо, що пам’ятають про неї. Передайте велику вдячність від нас.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

16.10.2017 21:41
Переглядів: 679
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.