Чим займається громадське формування «Правопорядок» Єрківської громади

На Черкащині усе більше набуває популярності громадський та волонтерський рух. З початку червня у Єрківській територіальній громаді за підтримки місцевого самоврядування офіційно розгорнуло свою діяльність громадське формування «Правопорядок». Очолює його Валентин Федунов. До складу формування входять 40 осіб. Метою цього об’єднання є збереження правопорядку в громаді, допомога переселенцям, малозабезпеченим мешканцям та Збройним Силам України.

За досить коротку історію організації учасники «Правопорядку» вже чимало вспіли зробити: придбали, перефарбували та відправили на фронт (землякам) автомобіль (бус), завантаживши його необхідними речами й продуктами, організували централізовану видачу гуманітарної допомоги біженцям та сім’ям, що потрапили в складні життєві обставини, здійснюють систематичний збір і відправку допомоги ЗСУ, проводять патрулювання селища.

Недавно хлопці мусіли вгамовувати в одній із місцевих крамниць любителя «руського міра», що, перебуваючи в нетверезому стані, порушував громадський спокій, сікався до охоронця, славив путіна та росію. Порушника було передано поліції.

Наразі в учасників об’єднання визріла серйозна потреба придбати авто для патрулювання громади. На щастя, селищне керівництво – депутати та голова Леонід Польовий – по можливості підтримують їхні ініціативи, нещодавно виділили з бюджету на основні потреби 20 тисяч гривень.

«Дякуємо керівництву громади! Це суттєва підтримка! Дуже сподіваємося, що не остання, що наша співпраця лише зростатиме, адже все що ми робимо – робимо для Перемоги України та громадського спокою. При підтримці місцевої влади ми могли б більше зробити корисного, як для наших Захисників, так і для населення», – каже керівник формування Валентин Федунов.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: У Звенигородці попрощались із 18-річним Захисником

Читайте нас також в Telegram!

 

25.07.2022 09:32
Переглядів: 1911
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.