Чуйна чи самовладна? Якою катеринопільці запам'ятають Ольгу Ніколенко? - Вісті Черкащини

Чуйна чи самовладна? Якою катеринопільці запам'ятають Ольгу Ніколенко?

На Спаса, 19 серпня, Президент України Володимир Зеленський звільнив 12 голів райдержадміністрацій Черкащини. Поміж них і очільницю Катеринопільського району Ольгу Ніколенко.

Чим запам’яталась остання голова РДА катеринопільчанам, ми поцікавились у людей, телефонуючи за місцевим телефонним довідником. Відповідали по-різному. Хтось запитував: «А навіщо воно вам треба?» І відразу клав слухавку. Хтось хвалив, що гарна жінка, справедлива, завжди бездоганно, зі смаком одягнена, демократична, чуйна, вольова, багато зробила для району: попри кризу зберегла майже всі школи, завжди відгукувалась на потреби лікарні, відбудувала шостаківські очисні споруди, що значно покращило екологію річки Гнилий Тікич. За її підтримки створили прекрасну обрядову залу, відремонтували багатостраждальний музей, що терпів поневіряння майже 20 років, зробили ремонт у читальній залі районної бібліотеки, відкрили тренажерний зал тощо.

Однак є й незадоволені, які вважають, що «більш бездарної голови РДА не було на Катеринопільщині». Аргументують свою позицію так: розвалила район, лобіюючи створення двох ОТГ, допустила реорганізацію райавтодору (тепер за Катеринопільщиною закріплено Шполянський), створила патову ситуацію в освіті (через реорганізацію відділу було здійснено перетасовку штату, що потягнуло за собою довготривалу судову тяганину), занедбала місцевий спорт і т.д. З огляду на це і характеристики відповідні: «самовладна», «мстива», «гордовита». Люди кажуть, що позаочі її називали княгинею й сподіваються, що після звільнення чиновниці період «самодержавства» на Катеринопільщині закінчиться.

Зауважимо, що Ольга Ніколенко з 1 січня по 21 серпня 2019 року згідно з декларацію, написаною у зв’язку зі звільненням, отримала 306 679 гривень зарплати та 37 266 гривень пенсії. Чоловік чиновниці володіє автомобілем ВАЗ (211210) 2005 року випуску, а посадовиця − житловим будинком у Катеринополі (94,2 м2). Сім’я має також земельні ділянки площею19856 м2 та 12107 м2. На банківському рахунку зберігають 81149 гривень.

Нині в Катеринополі жваво обговорюють, хто ж стане наступником Ольги Ніколенко. Поміж претендентів називають Володимира Коваленка, Ольгу Шаригу (заступники) та Миколу Ткаченка (колишній очільник відділу освіти), але більшість схиляються до думки, що це буде «нетутешня людина», «краще, аби була завезена». Ну що ж, Тальнівщина може з радістю відкомандирувати Валентину Любомську…

Марина КАМІНСЬКА

30.08.2019 11:18
Переглядів: 1675
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.