Чого потребують Катеринопільська лікарня та рятувальники?

Не секрет, що вітчизняна медицина зараз переживає не найкращі часи. У ситуації небезпеки поширення коронавірусу виникла потреба забезпечити наші медзаклади усім необхідним для боротьби з пандемією, адже від цього залежатиме, чи зможуть вони надати нам вчасно та якісно допомогу. Нині на Катеринопільщині відкрито збір коштів для місцевої ЦРЛ. Головний лікар медустанови Людмила Борецька розповіла нашому виданню, чого потребує лікарня.
– У нас є потреба в кисневих концентраторах, − каже чиновниця. − Один замовили, ще три треба придбати. Ціна у межах 45 тисяч за кожен. Потрібен додатковий апарат штучної вентиляції легень (понад 300 тисяч – хоча б один!), бактерицидні лампи (десь на 71 тисячу) і, звичайно ж, маски, рукавички, костюми, дезінфікуючі засоби. Певний запас у нас є, але необхідне поповнення. Відкрито спецрахунок, на який усі бажаючі можуть перерахувати кошти. Обіцяємо згодом відзвітувати, на що їх витратили.
Наразі в лікарні є всього 5 захисних костюмів посиленого захисту, які придбали ще раніше по 300 гривень за один. Найближчим часом медзаклад має отримати 80 халатів підвищеної якості та тести для визначення коронавірусу. (Станом на 27 березня в лікарні таких не було).
Реквізити для перерахунку коштів: Комунальне некомерційне підприємство «Катеринопільська центральна районна лікарня».

Поточний рахунок UA 6735 4347 00000 2600 6051 546 239.

Код ЄДРПОУ 02005332.

Катеринопільські рятувальники повідомили, що в них «є майже все необхідне, але в недостатній кількості». Було б непогано, аби місцева влада, бізнес, люди, підприємці звернули на це увагу й посилили резерви вогнеборців, які мають потребу в одноразовому одязі біологічних факторів, захисних окулярах з непрямою вентиляцією, антисептиках, безконтактних термометрах, ранцевих оприскувачах «Форте» або «Грюнхельм» (бажано уточнювати перед покупкою), реагентах для дезінфекції, захисних рукавичках, респіраторах. Краще перестрахуватися, аніж недогледіти, адже ми досі не знаємо, як довго триватиме карантин та які будуть масштаби пандемії на місцях.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

01.04.2020 13:20
Переглядів: 1096
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.