Чекати на субсидії чи топити дровами?

Багато катеринопільчан нарікає, що не можуть відшукати своїх субсидій на сайті ДП “ІОЦ Мінсоцполітики України” .

− Щороку одне і те ж. Про нарахування субсидії дізнаємось під ялинку. А тому кілька місяців заощаджуємо, хто може, звісно, на дровах. Ось і зараз: опалювальний сезон розпочався, а чи буде субсидія, чи ні – невідомо. Обіцяли, що зможемо дізнатись про неї, не виходячи з дому, через Інтернет-сайт. Але там інформація лише за минулі опалювальні періоди, а нової нема. Ще й лякають, що може вийти високий обов’язковий платіж. А що, коли він нам не підійде? − бідкаються селяни.

Тим часом на сайті Катеринопільської райдержадміністрації заспокоюють:

“19 жовтня 2018 після доопрацювання програмного комплексу “Житлові субсидії”, проведено перереєстрацію 2431 особових справ одержувачів житлової субсидії на природний газ, які будуть призначені автоматично без звернення громадян. Призначення наразі не проводяться, оскільки програмне забезпечення ще не доопрацьовано Мінсоцполітикою в зв’язку з прийняттям постанови КМУ від 17.10.2018 року.

Прийом заяв на призначення житлової субсидії на опалювальний період триває”.

Тим часом катеринопільчани мало розраховують на милість чиновників: масово повертаються до пічного опалення, купують дрова. За машину соснових рубаних нині просять 3500, а за машину “метровок” твердих порід – 4800-5600 гривень. Дехто прицінюється купити вугілля (горішок середньої фракції): 5600 за тонну.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

03.11.2018 18:52
Переглядів: 833
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.