Будні катеринопільських рятувальників та поліції під час карантину

«Хлопці працюють без перепочинку»

Катеринопільським рятувальникам та поліцейським ніколи відпочити. Окрім боротьби з коронавірусом, щодня нові випробування.

«У нас обікрали в селі крамницю. Викрали продукти харчування та гроші, − розповідає мешканка Ступичного. – А перед цим у Вербовці обікрали сільраду, пошту й магазин. Ще раніше постраждав магазин у Єрках. Люди кажуть, ніби це одні й ті ж злодії».

Зауважимо, що ступичненського зловмисника поліція впіймала з поличним. На місті злочину. Поруч виявили пакет із награбованим з іншого магазину. Тепер чоловіку загрожує позбавлення волі строком від трьох до шести років.

Місцевим вогнеборцям теж не солодко. Спершу гасили ферму в Катеринополі (яку в ЗМІ чомусь представили як єрківську). Потім склад деревного вугілля в Єрках.

«З пожежами у нас повна катастрофа. Щось люди безвідповідально ставляться, як до свого життя, так і до правил пожежної безпеки. І по області ріст пожеж, і в нас у районі. В Єрках горів склад деревного вугілля, де зберігалось  40 тонн готової продукції. Займання виявила охорона вранці 18 березня. На місце події виїхали єрківські пожежники, катеринопільські та місцевого елеватора. Трьома машинами впоралися. Врятували більшу половину матеріальних цінностей. Перед цим у Катеринополі горіла ферма. Орієнтовна причина – потрапила іскра на солому. В сусідньому приміщенні були корови.  Пожежу загасили вчасно. Тварини не постраждали. Будівля, в якій вони утримувались, теж. Крім того, часто гасимо суху траву. Хлопці працюють без перепочинку», − поінформував співробітник Катеринопільського відділення ДСНС Ігор Красюк.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

26.03.2020 10:34
Переглядів: 593
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.