''Асфальт клали у багнюку й калюжі''

Болюче питанням для Катеринополя – ремонт дорожнього покриття. Чомусь у більшості випадків те, що літом зробили – весною зійшло. На звітних зборах Катеринопільського селищного голови шукали винного.

Микола Береговенко, місцевий активіст, та й не він один, висловив обурення минулорічним ремонтом вулиці В’ячеслава Чорновола, що здійснювався наприкінці липня. Зі слів Береговенка, після зими ями повискакували на тому ж самому місці. Чоловік зауважив, що в нього навіть є документальне підтвердження – світлини, які він може надати для вивчення та аналізу. Причину неякісного ремонту активіст вбачає в тому, що асфальт клали у багнюку й калюжі. Що буде такий невтішний результат, передбачав також наш кореспондент Микола Замковенко, коли влітку писав статтю на цю тему «Ще й не сніг, а вже ремонтують». На жаль, ані до Береговенка, ані до Замковенка тоді ніхто не дослухався. На ремонт викинули 345 тисяч гривень.

– Тепер щороку викидатимемо такі суми на вітер? Можна притягнути до відповідальності недобросовісних ремонтників? – цікавиться Береговенко.

Усі, хто виступав з цього приводу, вимагали витребувати від підрядника переробити ремонт власним коштом. Крім того, люди звинувачували селищну раду, що не забезпечила контроль за ремонтними роботами.

На що, селищний голова Катеринополя Іван Гегедош відповів:

−За умовами договору є гарантійний термін. Є контролюючі органи, які визначають, чи на тому ж самому місці зруйнувався асфальт, чия це робота, коли зроблена. Я не експерт. Тому звернуся до органів, які у цьому компетентні. Звісно, при підборі підрядника на цей рік ми враховуватимемо висновки експертної комісії. Якщо цей підрядник неякісно виконував роботи, шукатимемо іншого.

Також місцеві цікавились чи буде покриття на вулиці Набережній, Базарній.

– Облавтодор за підтримки Олександра Коваленка, депутата обласної ради виявив ініціативу зробити 5 вулиць у Катеринополі за кошти облбюджету. Якщо ми це реалізуємо, вулиці Набережна й Базарна будуть заасфальтовані. Не реалізуємо, то за власні кошти ми їх не заасфальтуємо. Якщо створять громаду, збільшиться фінансування, тоді, як варіант, можливо буде розглядатись це питання. Зараз нагальне питання на 2019 рік – дах садочку «Сонечко». Все. Якщо діти будуть дихати цвіллю, то хто буде далі жити в Катеринополі? – сказав Гегедош.

На ремонт інших доріг не вистачає фінансів, селищний голова говорить, що виділення коштів з бюджету – колегіальне рішення. Першочерговість виконання робіт визначають депутати на сесії.

Цього року у селищній раді на ямковий ремонт планують закласти 200-250 тисяч гривень. Але як буде з фінансуванням – невідомо.

Натомість обіцяють до Великодня вирішити проблему з освітленням по місту. Згорілі лампочки на стовпах мають замінити.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо : Ще й не сніг, а вже ремонтують

Катеринопільчани втрачають колеса на дорогах, а звенигородці бояться поламати ноги…

06.04.2019 12:15
Переглядів: 1144
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.