Агов, музиканти, хто хоче очолити ''Гайду''?! - Вісті Черкащини

Агов, музиканти, хто хоче очолити ''Гайду''?!

20 березня у Катеринопільському районному будинку культури та музичній школі відбулась переатестація колективів, що мають звання “народні аматорські”. Атестацію проводив Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи на чолі з Тамілою Івановою. Відразу зауважимо, що 4 катеринопільські колективи з атестацією впоралися блискуче. Це Оркестр народних інструментів РБК (керівник Микола Молоков), жіночий вокальний ансамбль “Ностальгія” (РБК, керівник Ніна Монахова), чоловічий вокальний ансамбль “Калниболотський курінь” (РБК , керівник Василь Сафтенко), фольклорний ансамбль “Поточаночка” (Поточанський сільський будинок культури, керівник Надія Крамар).

Очільник районного Будинку культури Юлія Пономаренко результатами задоволена.

− Мені сподобалось, як виступили наші артисти. Та й атестаційній комісії вочевидь теж. Гарно себе зарекомендували, як самі колективи, так і їхні “супутники”. Зокрема, у “Калниболотського куреня” є супутній вокальний колектив “Родовід”, який незабаром побачимо на нашій сцені. У “Ностальгії” − колектив-“супутник” “Гармонія”, вже давно відомий на Катеринопільщині. Колектив-“супутник” “Поточаночки” − це дитячий фольклорний колектив “Барви”, що вперше представив себе на районному огляді “Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо”. Проте найбільше молодих “супутників” має наш оркестр. Це ансамблі баяністів, скрипалів, сопілкарів. Сподіваємось, що ці колективи, колись теж отримають звання “народних аматорських”.

Щиро вітаємо наших артистів з успішними виступами та атестацією!

На жаль, не виходив на переатестацію колектив “Гайда”, оскільки (після смерті В’ячеслава Коваля) місце його керівника досі вакантне. Але плекаємо надію, що найближчим часом “Гайда” відновить свою діяльність, знову радуватиме глядачів запальною музикою, і звання “народного аматорського” таки поверне.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

27.03.2018 14:38
Переглядів: 975
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.