Зе-депутат відвідав Мокру Калигірку

12 червня у п’ятницю нардеп Андрій Стріхарський приїхав з робочим візитом у Мокрокалигірську ОТГ.

Зважаючи на карантинні обмеження, про приїзд депутата попередньо громадськість широко не інформували. Однак люди все рівно прийшли, щоб зустрітися з народним обранцем, розповісти йому про свої проблеми. «Слуга народу» вже за традицією трохи запізнився, але не зі своєї вини, його затримали виборці у Мліївській громаді, з якими він теж мав цього дня зустріч.

У цілому Мокра Калигірка справила на Стріхарського позитивне враження. «У селі встановили камери відеоспостереження на вулицях, щоб стежити за порядком і оперативно реагувати на порушення. А також провели заміну опалення в школі, лікарні, дитячому садку та забезпечили належний тепловий режим для цих установ. Також відремонтовано значну частину доріг», – хвалить народний обранець.

Звісно, користуючись моментом, керівництво громади звернулось до депутата з проханням допомогти у вирішенні ряду питань. На зустрічі обговорювали заплановане будівництво водогону в Мокрій Калигірці, на яке потрібно віднайти 7 мільйонів, необхідність ремонту дороги в селі Ярошівці, потребу забезпечення місцевої амбулаторії медичним обладнанням, плани щодо створення пункту пожежної охорони. Окрім того, люди просили депутата ініціювати внесення змін у Закон України «Про публічні закупівлі» в частині визначення порогів на «Прозоро». 50 тисяч гривень, на їхню думку, надто низький поріг, враховуючи, що підготовка до тендерної процедури вимагає багато часу, людських ресурсів та коштів.

Мешканці Єлизаветки, що прибули на зустріч, поскаржились депутату на непрозорість, з їхнього погляду, процедури розподілу землі в громаді та попрохали посприяти в отриманні обіцяних законодавством наділів по 2 гектари.
Стріхарський пообіцяв вивчити всі проблеми й по можливості допомогти їх вирішити. Щодо водогону порекомендував писати проект, шукати співфінансування та подавати наступного року на конкурс Державного фонду регіонального розвитку.

У цьому році Мокрокалигірська громада планує відремонтувати амбулаторію (заміна даху й ремонт фасаду), придбати шкільний автобус.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

17.06.2020 09:32
Переглядів: 3088
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.