Як у Шостаківській гімназії на Калинопільщині проводять дозвілля

Літо – час пригод та канікул. Головне – не пропустити їх за телевізором чи гаджетами. Втім, тим, хто записався до пришкільного табору «Перлинка» Шостаківської гімназії на Калинопільщині, це не загрожує. Адже кожен день дітей тут наповнений цікавими подіями, розвагами та подорожами.
Перший день – вшанування загиблих діток, конкурс малюнків на асфальті, музичні розваги, другий – «День дружби», знайомство із пальчиківськими однолітками-гімназистами, спільні ігри, квест, спортивні змагання та козацька каша, третій – поїздка до Черкас, кіносеанс у ТЦ «Любава», МакДональдс та зоопарк, огляд бойової техніки, зупинка біля географічного центру України, четвертий день – майстер-класи від педагогів будинку дитячої і юнацької творчості, мультфільми та музичне емодзі, п’ятий – поїздка до Пальчика, селфі-квест та музей видатного земляка Сергія Єфремова, гостини в Пальчиківській гімназії, шостий – квест, пікнік та перегляд фільму «Хранителі лісу» про важливість збереження природи, сьомий – ознайомлення зі здоровим харчуванням, брейн-ринг, виготовлення вареників, восьмий – захоплююча екскурсія в Умань.
«Поїздка до міста Умань залишила в наших серцях незабутні враження, – розповідають у гімназії. – Ми вирушили в подорож, щоб відвідати знаменитий парк «Софіївка», і справді не пошкодували про це! Прибувши до парку «Софіївка», ми були вражені його величчю та красою. Зелені алеї, витончені фонтани та мистецькі скульптури створили атмосферу справжньої казки. Особливо вразила «Нова Софіївка», де ми побачили неймовірні фонтани». Ця поїздка дала можливість дітям насолодитися природою та провести незабутні години в колі друзів. Таке запам’ятовується назавжди!



