Як на Катеринопільщині переживають негоду?
Сніговій, що хурделить в Україні з 27 січня, не оминув і Катеринопільщину. На щастя, досі він тут не особливо бешкетував. Випало до 30 см снігу, що додало клопоту комунальній службі та підприємцям, які допомагали у розчистці доріг. Першими, звісно, чистили центральні дороги, потім взялися за другорядні. Найменші й віддалені вулиці розчистили вранці 29 січня. Станом на цей день було розчищено й місцевий базар. Оскільки сніг природа постійно підкидає, то якість розчистки здебільшого залежить від того, коли була остання.
Побажання від катеринопільчан: не ігнорувати маленькі провулки, як скажімо, у Катеринополі провулок Лісовий. Адже від стану доріг залежить не лише наш комфорт , але й оперативність приїзду при потребі екстрених служб — швидкої, газової, рятувальників, поліції.
Зважаючи на ускладнення природних умов, катеринопільське керівництво дослухалось до рекомендацій МОН та перевело на період негоди школярів на дистанційне навчання. Таке рішення більшість батьків не підтримує. Та й учителі з дітьми вже стомились від дистанційної роботи.
«У Катеринополі сильно економні господарі. Якщо економити, то треба на найціннішому — на дітях. Могли б почистити до 8.00, і діти пішли б з радістю до школи. Адже морозу великого не було», — пишуть у спільноті «Катеринопільська громада» («Фейсбук»).
«У нас, ніби в Африці, сніг випав! Сніговий колапс! Батькам якось не заборонили на роботу виходити! А діти практично цілий день раділи снігу, грали в сніжки, катались на санках! Дистанційне …Ох!», — підтримують інші дописувачі.
У опонентів свої доводи: що все це робилось в інтересах дітей, аби ті не застудились, добираючись переметами до школи.
Енергетична система Катеринопільщини пережила цей сніговій без особливих ексцесів. Були незначні пориви електричних дротів у Пальчику та Катеринополі, але за короткий час усе було полагоджено.
Мешканці ОТГ дякують усім службам, що беруть участь у подоланні наслідків негоди та просять також не забувати про боротьбу з ожеледицею.
Тетяна ІВАШКЕВИЧ