Військового з Катеринопільщини нагородили «Золотим Хрестом»

Військовослужбовця із селища Єрки, що на Катеринопільщині, Козієнка Дмитра Володимировича Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський за доблесть та сумлінну службу відзначив високою нагородою – нагрудним знаком «Золотий Хрест».

«Дмитре, ми тебе вітаємо, горді за тебе, бажаємо міцного здоров’я, Божого захисту і якнайшвидшого щасливого повернення додому», – пишуть земляки. Приєднуємось до усіх щирих привітань, дякуємо за захист та бажаємо Божого й ангельського покрову. Нехай Господь, Божа Мати та ангели небесні оберігають Вас, Дмитре, та все українське військо й український народ! Пишаємось мужністю та відвагою наших воїнів!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Горить і буде горіти: як на Звенигородщині влада скасувала економію з вуличним освітленням, яку сама ж пообіцяла

Читайте нас також в Telegram!

08.05.2024 09:26
Переглядів: 2886
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.