У Калинополі відбулась зустріч із бійцями 3-ї штурмової

У Калинополі на Черкащині в рамках популяризації військової служби відбулась зустріч із бійцями легендарної 3-ї штурмової бригади. Служба у цьому армійському корпусі часто отримує позитивні, теплі відгуки поміж військовослужбовців: героїзм тут іде поруч із професійністю й людяністю. Тож цікаво було послухати про армійські воєнні будні, так би мовити, з перших вуст. На зустріч із військовими завітали ветерани та місцеві мешканці.

«Захисники поділилися своїм бойовим шляхом, розповіли про досвід служби, виклики на передовій та моменти, які сформували їхню незламність. Бійці з позивними «Хірург» та «Свят» розповіли про службу в 3-й штурмовій бригаді, трансформацію підрозділу в армійський корпус та створення нових тилових структур. Масштабування підвищує бойову ефективність і відкриває нові можливості для цивільних фахівців – інженерів, зв’язківців, медиків, механіків, айтішників, аналітиків, водіїв тощо.

Окрема увага була приділена умовам служби: стабільному грошовому забезпеченню, соціальним гарантіям, якісному медичному обслуговуванню. Також військові наголосили, що ті, хто раніше залишив службу, мають змогу повернутися до війська, зокрема до складу 3-го корпусу», – інформують у селищній раді.

Сподіваємось, живе спілкування з бійцями укріпить в людях віру у військову міць держави та поверне авторитет військовій службі, адже ворог не дрімає і, використовуючи усі засоби гібридної війни, постійно намагається дискредитувати українське командування та мобілізаційні процеси. Пам’ятаймо: саме від нас зараз залежить майбутнє наше та наших дітей, а також: в якій державі ми житимемо.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Тальнівський «Smile» привіз перемогу з Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Золотий Кубок Кітену 2025»

Читайте нас також в Telegram!

08.09.2025 08:47
Переглядів: 174
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.