”Тут же 30 років трущоби були, які багато хто використовував як туалет”
23 липня в Мокрій Калигірці відбулось урочисте відкриття торгово-розважального центру “Ромашка”. Захід розпочався о 9-й годині. Один із власників закладу Валерій Безкоровайний привітав громаду, гостей, подякував підряднику та будівельникам, вручивши їм премії, а новому керівнику передав символічний ключ і попрохав отця Дмитра, місцевого священика, що належить до Київського патріархату, освятити приміщення.
Люди, що зібралися на відкриття, ледь вмістилися у невеличкому холі. Загалом було осіб 200. Вхід прикрашала жовта надувна іграшкова арка. У центрі залу стояв сервірований, накритий фуршетний стіл, перед ним ─ стіл із предметами церковного культу (для освячення). З двох сторін були розміщені столи із призами для безпрограшної лотереї. Ціна лотерейного квитка – 20 гривень. Більшість призів – символічні (від 5 – 20 гривень), але були й по сто, й по 200 гривень, гаманець, приміром.
Отець Дмитро прочитав комплекс необхідних молитов і освятив приміщення, щедро окропивши свяченою водою, не тільки стіни й товар, а й власників та потенційних покупців. Люди задоволено посміхались. Потім господиня закладу Таїса Безкоровайна частувала всіх біля фуршетного столу та відкрила розіграш лотереї.
Чоловіки приємно здивувалися, що можна не тільки скуштувати бутербродів, а ще й посмакувати вином з горілкою.
Запрацював продовольчий та господарчий відділ “Ромашки”. У першому приваблював аромат кави, що виходив із новенької кавомашини. Ціна кави від 7 гривень і вище. Кавомани відразу вишикувались у чергу. Діти потягли мамів у відділ, де можна було придбати морозиво.
“О, це була мрія всього мого життя відкрити такий магазин. Я дуже щаслива!” – ділилася враженнями з “Віче” Таїса Безкоровайна.
А скільки часу пішло на будівництво такого комплексу?
“Два місяці. Тут колись було закинуте старе кафе. Ми його переобладнали на супермаркет. Власне, будівництво ще триватиме у нас грандіозні плани”.
Відразу ж виникло бажання познайомитись із підрядником, який так швидко і, головне, ефективно працює.
“Олег Миколайович Чиркін, 33 роки. Я сам із Харкова. А мої будівельники ─ хто звідки: є з Харкова, є з Києва. Усі попрацювали на славу,”─ відрекомендувався молодий чоловік.
О, та ви не місцевий?! А які у вас враження від Мокрої Калигірки?