Очільниця Катеринопільського відділу культури показала нашій журналістці, на що витрачаються бюджетні кошти
Будинок культури суттєво оновили. Перше, що привертає увагу – це сяюча обрядова зала, з натяжною стелею, нішами, дорогими порт’єрами й декоративними квітами. Втім, ремонт, де косметичний, а де й капітальний торкнувся великої частини будівлі. З його тонкощами, специфікою і супровідними витратами нас ознайомила Лілія Іщенко, в.о. відділу культури (закінчила Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, юрист)
У обрядовій залі тепер не соромно приймати гостей
“Обрядова зала ─ це моя гордість. Але, врахуйте, ми цю залу облаштували без залучення коштів з районного бюджету – усе зроблено за рахунок субвенції з області, а також спонсорів ─ Олександра Ярмоленка (фермерське господарство “Новоселиця”), Анатолія Гончара (фермерське господарство “Гончар О.А.”), Анатолія Дрибаса, Олександра Костенка (ТОВ “Кочубій”), ПАТ “Промінь” Бризжатий Ю.М. та ПП “Савранський”. У цілому ця краса обійшлася нам близько 180 тисяч гривень. Але ж тепер молодята із задоволенням ідуть сюди брати шлюб та фотографуватися ─ і самим приємно, і перед приїжджими гостями не соромно. Ці квіти ми з Інною Нагорною удвох робили з підручного матеріалу, в хід ішло усе, навіть люстра з моєї ванни”.
На ремонт музею та частини фасадної стіни витратили 65 тисяч гривень
“А це наш музей. Ремонт, правда, тут ще не завершено: одна зала майже готова, друга ─ на підході. Хтось там нарікав, що ми кошти розбазарюємо, а самі тільки стіни побілили й підлогу пофарбували …Це не так! Люди або пліткують, або просто не все знають. Ось тут ми витратили 65 тисяч гривень: поставили три нових пластикових вікна і майже повністю (на два поверхи) фасадну стіну спорудили. Її там просто не було! Була бутафорія. Зробили водовідвід з даху. Як ви гадаєте, скільки це могло коштувати? А люди бачать тільки чисті стіни…”
http://viche.ck.ua/upl/270920161708244919095.JPG
У класі вокалу, коридорах та інших кімнатах провели доступний косметичний ремонт
“У інших кімнатах ми не змогли зробити капітальний ремонт, оскільки все впирається в кошти. Але скрізь усе оновили, побілили, пофарбували. Навіть столи пооббивали, вони хоч старі, але тепер по-людськи виглядають. І майже все робили своїми руками. У окремих працівників навіть пальці від вапна потріскались. У мене прекрасний колектив. Я для них швидше подруга, а не начальниця. Альона Чорногор штори додому носила прати та прасувати. Взагалі у Катеринополі чудові люди живуть, прості, щирі. Я, хоч і проживаю у Звенигородці (а родом з Лисянщини), люблю катеринопільчан.
Хочу подякувати і відзначити увесь колектив: Надельнюка Віталія (директора Будинку культури), Найденка Сергія (звукорежисера), Альону Чорногор (прибиральницю), Катю Парчинську (прибиральницю), Сафтенка Василя (керівника народного колективу), Назаратія Сергія (методиста).
Я вважаю, що за той рік і 4 місяці, що я тут працюю, ми досить плідно попрацювали. Літо провели з користю”.
Ремонт хореографічної студії на часі
“Дуже мрію зробити капітальний ремонт у хореографічному класі, оскільки там немає ні відповідних дзеркал, ні станка, ні підлоги. Сподіваюся, що і з цим завданням ми невдовзі впораємось”.