Катеринопільці та звенигородці нарікають на кишковий грип

─ Сама не знаю, як підхопила кишковий грип. Де, від кого – хто зна. До півдня бігала, поралася: то прання, то городина, то їсти зварила, аж тут раптово почалась ломота в тілі й різко змерзла. Лягла в ліжко, заснула. Проснулася вже з температурою 38, 4. Випила гарячий чай – “Колдрекс”, спітніла, стало легше на кілька годин. А потім почалося – нудота, блювання, врешті до діареї справа дійшла. Але впоралася з цим швидко – пила звичайні протизастудні препарати, за два дні очухалася. Зараз бодрячком, ─ розповідає мешканка Катеринополя Поліна.

Подібне чути і від звенигородців.

─ Приїхали діти з моря, уже інфіковані. Заразили й нас. Загалом не страшно, вичухалися на парацетамолі. Але вживали багато перекип’яченої рідини і дотримувались кілька днів дієти, їли тверду їжу ─ макарони, рис, картоплю, банани тощо, ─ ділиться досвідом Петро Зайченко зі Звенигородки.

Місцеві медики заспокоюють, кажуть, якщо правильно лікуватись, то хвороба відступить упродовж тижня. Рекомендують пити багато рідини, щоб не було зневоднення, можна регідрон, температуру до 38 можна не збивати, при вищій – вживати жарознижуючі. Пацієнтам призначають також антидіарейні та протиблюбвотні засоби. Але найбезпечніше і найправильніше, звичайно, звернутись до лікаря, оскільки цю форму грипу легко сплутати з іншими захворюваннями. До того ж, ліки треба підбирати, враховуючи вікові та індивідуальні особливості кожного організму. В окремих випадках навіть цей грип може призвести до летальних наслідків, тож жартувати з ним не варто.

Олександр ГРИГОРУК

18.08.2017 00:35
Переглядів: 2068
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.