Громади Катеринопільщини допомагають Херсонщині та Миколаївщині
Кожна громада Звенигородщини та Катеринопільщини зокрема від щирого серця прагне допомогти деокупованим територіям, нині це найбільше стосується українського Півдня. Тож, як тільки з’явилась можливість долучитись до збору гуманітарної допомоги від Черкащини для цього регіону, Катеринопільська, Єрківська, Мокрокалигірська громади внесли свій посильний вклад.
«Внесок Катеринопільської територіальної громади в цей гуманітарний конвой – дрова та буржуйки. Зокрема, придбано 6 м3 дров твердих порід та закуплено 5 буржуйок на загальну суму 23 тис грн. Кошти на це використані з рахунку громадської організації ветеранів України Катеринопільської територіальної громади (голова Поліщук М.М.), фонд якої наповнюється благодійними внесками – одноденними заробітними платами працівників Катеринопільської селищної ради», – інформують офіційні джерела у Катеринополі.
Єрківська та Мокрокалигірська громади долучились до формування продуктового вантажу.
28 листопада 215 тонн гумвантажу від Черкащини було централізовано відправлено на Херсонщину у Нововоронцовську територіальну громаду.
Кількома днями раніше єрківські волонтери відвезли продукти в Снігурівку та Горохівське на Миколаївщині: тушонку, крупи, макарони, овочі, пиріжки тощо.
Разом вистоїмо!
Марина КАМІНСЬКА
Читайте також: Полк, у якому служить військовий із Тальнівщини, потребує допомоги