Російського блогера затримали, бо ловив покемонів у храмі

Блогер із Єкатеринбурга Руслан Соколовський може потрапити під кримінальне переслідування. Це пов’язано із тим, що він полював на покемонів у міському храмі “На крові”.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Соколовський опублікував в соціальних мережах ролик, в якому зображена його гра Pokemon GO. Правоохоронці звернули увагу на те, що він грав у культовій споруді.

В управлінні Слідчого комітету Свердловської області підтвердили, що стосовно блогера проводяться слідчі дії. Він підозрюється в “розпалюванні ненависті і ворожнечі за соціальною ознакою” і “образі почуттів вірян”.

Російська агенція “РІА Новості” повідомила з посиланням на адвоката затриманого, що в суботу суд може ухвалити рішення про арешт Соколовського.

Зазначимо, що Руслан Соколовський публікує на своєму відеоканалі критичні, новинні та науково-популярні ролики, у нього понад 200 тис передплатників.

Pokemon GO – відеогра, розроблена компанією Niantic для мобільних пристроїв на базі iOS і Android. Гра з’явилася у липні 2016 року і відтоді набула великої популярності по всьому світу. Зображення казкових істот-покемонів, яких треба «ловити», з’являються на екранах мобільних пристроїв накладеними на реальний вигляд довколишнього світу, побачений крізь камеру пристрою.

03.09.2016 17:26
Переглядів: 724
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.