Гороскоп від Ольги Соломки з 24 по 30 грудня

Овен (21.03 – 20.04)

Звичайно, різко щось змінювати у своєму житті не варто, краще діяти поступово. Але коли ситуація вже давно назріла, то можна відважитися і на рішучі кроки. Тим більше, що вони принесуть полегшення і навіть значне покращення вашого матеріального стану.

Тілець (21.04 – 20.05)

Запасіться терпінням. Цього разу ви підготували все необхідне для того, щоб у вашій діяльності проявити себе якнайкраще і перейти на вищий рівень. Залишається тільки робити свою справу і очікувати на якісь зміни.

Близнюки (21.05 – 21.06)

На початку тижня ви ще не знатимете, як зустрічатимете новий рік, будете більше прагнути спокою і усамітнення, ніж бурхливих святкувань. Втім, все може змінитися і ви раптово опинитеся посеред веселої компанії, де станете центром уваги.

Рак (22.06 – 22.07)

Нині ви взяли на себе чимало обов’язків і цей тиждень буде переповненим роботою і турботами. Але вам дуже подобається, як ви впевнено керуєте своїм життям, насолоджуючись власною діловитістю, розумом, вмілістю і професіоналізмом.

Лев (23.07 — 23.08)

Вдома на вас очікує дуже багато роботи, адже ви з тих людей, кому потрібно довести до досконалості будь-які свої починання. От і цього разу ви вирішили себе перевершити і підготувати дім як зразок затишку і вітрину для святкових фотосесій.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви потурбуєтеся про те, щоб позбутися усіх боргів, довести до ладу усі проблемні справи. Але головними нині стануть подарунки, якими ви вирішите побалувати усіх своїх рідних і близьких. Тож на їх придбання і приготування витрачатимете увесь свій час.

Терези (23.09 – 23.10)

Спокій і врівноваженість пануватимуть у вашому житті. Ви цей тиждень будете відпочивати і набиратися сил і натхнення у колі приємних людей. Але не виключено, що вони вам подадуть чимало корисних ідей на майбутнє.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для того, щоб чудово провести час, не потрібні великі гроші. І ви в цьому переконаєтеся цього тижня, коли вирушите в невелику подорож до тих місць, де вам колись було добре і затишно. Постарайтесь якомога надовше зберегти це відчуття тихого щастя і наповненості.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Невелике загострення давньої проблеми піде на користь і вона буде вирішена досить радикальним шляхом – рішуче розрубана навпіл. Ви можете ризикнути і висловити всі свої думки і претензії, а потім спалити за собою мости і почати нове життя.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Цього тижня можете розраховувати на удачу і щасливий випадок Приміром, ви можете виграти в лотерею чи пощастить взяти участь у якомусь цікавому проекті, куди вас візьмуть тільки завдяки випадку. Тож вміло скористайтеся своєю хвилею везіння.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ви вирішили саме зараз обрати для себе вірний шлях і приступаєте до якихось важливих рішень які відкладали тривалий час. Більше дослухайтеся до голосу розуму, засунувши емоції кудись подалі, адже саме голова вам підкаже, куди краще рухатись.

Риби (20.02 – 20. 03)

Свята вже прийшли до вас, відчувається піднесення, щастя, окриленість. Ви перебуваєте у радісному настрої, де б не знаходились, адже і вдома, і на роботі у вас є причини для того, щоб почуватися щасливими і успішними.

Ольга Соломка

23.12.2018 23:49
Переглядів: 443
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.