Гороскоп від Ольги Соломки з 12 по 18 листопада

Овен (21.03 – 20.04)

Першу половину тижня перебуватимете ніби в засаді — не варто зараз активно діяти, все одно нічого не відбуватиметься, тільки сили даремно витрачатимете. Тож до середи можете відпочити. А потім вже з новими силами і за роботу братися.

Тілець (21.04 – 20.05)

Плани на майбутнє, які ви складете цього тижня, мають всі шанси якнайшвидше справдитися, адже ви вкладаєте в них усю душу. Та ще й потрапляєте в коридор сприятливих обставин, коли все навколо допомагатиме вам длсягти мети.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Бажання пригод покличе вас в дорогу. Щось захочетьсяя змінити у житті, набратися нових вражень і натхнення, і ви кинете своє спокійне оточення і вирушите в путь. І це може бути як короткий тур в сусіднє місто, так і тривала закордонна мандрівка.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви все ще насолоджуєтесь усім, що у вас є і що приносить гроші і задоволення. Але вже цього тижня задумаєтесь над тим, чим би ще зайнятися, в який бік спрямувати свої сили для того, щоб грошей і задоволення стало набагато більше.

Лев (23.07 – 23.08)

Якщо вам раптом здаватиметься, що ви дещо застрягли в непростій ситації, то спробуйте відійти від неї і подивитися на себе наче збоку, наче на чужу людину в певних обставинах. І все, що з вами відбувається стане більш зрозумілим.

Діва (24.08 – 22.09)

Цього тижня доведеться готуавти гаманці, кишені і банківські рахунки – до вас приходять гроші. Це можуть бути і малі суми, і великі, і у вигляді подарунків, причому це відбуватиметься часто і надходження можливі від різних людей.

Терези (23.09 – 23.10)

До вас нині повертається все, що ви тривалий час кудись вкладали — це можуть бути стосунки з рідними чи старанність у виробничй сфері. І ось нарешті прийшов час, коли і вам віддають належне, винагороджують матеріально і говорять приємні слова.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Доля тривалий час вас випробовує, ніби дражнить, показуючи принади нового життя і відтягуючи його початок. Але, здається, зміни вже відбуваються — вам приходять нові заманливі пропозиції, які здатні цілком змінити ваше життя.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ваша контактність цього тижня вам дуже знадобиться — доведеться спілкуватися з багатьма людьми, які вас цінують, як людину, що може вислухати, дати підтримку і вчасно сказати потрібне слово. Звичайно, вам не варто вислуховувати їх всіх.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зберіться! Нині вам доведеться вирішувати якісь важливі і серйозні справи, де потрібні рішучість і відповідальність. Тож заготуйте усю свою серйозність і сміливо рушайте на долання найскладніших вершин, де б вони не знаходились.

Водолій (21.01 – 19.02)

Тиждень буде радісним і бурхливим, сповненим веселих вечірок і родинних свят, під час яких ваші справи отримають додатковий заряд і вирішуватимуться дуже швидко і легко. Також родичі розщедряться і захочуть вам підкинути грошенят.

Риби (20.02 – 20. 03)

Перед тим, як вирушити в незвідані краї бурхливих почуттів і відкрити серце новому коханню, ви захочете все як слід обдумати. Звичайно, пристрасті манять і додають життю спецій, але і про голову забувати не слід. Хоча б на деякий час.

Ольга Соломка

12.11.2018 22:09
Переглядів: 476
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.