^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.01.2020 9:36
275 переглядів
0 коментарів
То коли відремонтують дах у катеринопільському садочку?

Напередодні Нового року в Катеринополі довелося згадати про незавершені надважливі справи. Пішли холодні грудневі дощі й протік дах на місцевому садочку «Сонечко». Прикро, що дощові потьоки зіпсували не лише стелю, стіни, а й святковий настрій вихователям та дітям. Куди гірші наслідки на перспективу – цвіль, з якою неодмінно й терміново треба боротися, адже в приміщенні – малеча.

Активісти через соцмережі адресували проблему селищному голові Івану Гегедошу. Але відповіді, чому й коли буде зроблено давно обіцяний ремонт, так і не отримали. Голова відмовчувався, чим викликав ще дужчий шквал нарікань та критики. З тією ж проблемою звернулися й ми до Івана Гегедоша.

– До мене приходила група батьків, і я їм усе пояснив. Проект на ремонт покрівлі виготовлено. Фактично з липня ми чекаємо на кошти, що виділив уряд Володимира Гройсмана на розвиток Катеринополя. Це понад 4,5 мільйона гривень. Частина цих коштів уже була надійшла на рахунки казначейства, але потім у невідкладному порядку через оголошений моніторинг повернулась назад. Із цих грошей мільйон 650 тисяч мало піти на ремонт даху садочка «Сонечко» й 300 тисяч – на ремонт вулиці Набережної. На жаль, кошти нам так і не повернули. З початку року шукаю інші можливості – пишу листи до депутата Верховної Ради Андрія Стріхарського, щоб виділили нам допомогу з Держбюджету.

Звісно, не на таку відповідь очікували катеринопільчани, однак в селищній раді поки що нічого конкретного не можуть обіцяти.

Нагадаємо, 10 липня уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд. грн. на підтримку соціально-економічного розвитку малих міст та селищ. Катеринополю мали передати 4450,030 тис. грн., однак ці кошти досі не надійшли за призначенням. Частину з них мали витратити на вже згадувані статті розходів, а решту − на закупівлю обладнання для місцевої первинки.

До слова, 23 серпня селищний голова Катеринополя Іван Гегедош, підтримуючи флешмоб, оголошений Асоціацією міст України, записав відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, аби той розблокував виділені кошти.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: «Головне – виходити на паркет з чітким переконанням, що переможеш»