^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.01.2020 15:09
187 переглядів
0 коментарів
Новорічна казка для дітей воїнів АТО

28 грудня у Тальнівському РБК відбулося справжнє театралізоване дійство, глядачами якого стали діти учасників АТО, їхні батьки та рідні. З ними, власне, малеча й завітала до святкової зали, попередньо отримавши солодкі подарунки у фойє РБК. З захватом та бурхливими оплесками зустрічав зал казкових героїв, які з’являлися на сцені. Неймовірною стала поява «живого» коня, запряженого у бричку, та старого довговусого дідугана, який їхав з ярмарки, спродавши геть усе, окрім однієї-єдиної чарівної рукавиці. Навіть намисто своїй Ірині придбав. І треба ж, щоб по дорозі таки знайшовся покупець… і диво-рукавиця почала рости. А що було далі – не переповідатимемо. Лиш додамо: коли казка завершилася, на дітей чекали розваги та ігри. То «мишку» намагалися піймати, ставши в коло і взявшись за руки. Такою собі живою пасткою. То танцювали руханку, передавали кульку в командах. До речі, навіть батьки чи то рідні теж змогли показати, які ж вони вправні. І, що цікаво, теж отримати від Діда Мороза та Снігуроньки, як і всі учасники ігор, гостинці. А з якою радістю водили діти хоровод разом з казковими героями! Маленьких рук вистачило, аби створити величезне коло і охопити майже усю залу!

-А мені найбільше сподобалася Лисичка з казки про рукавичку! Вона хитренька, – каже Аріна Суденкова. На свято дівчинка прийшла з братиком Нілом та бабусею Галею. – Чекатиму на Діда Мороза вдома дуже-дуже.

-Святий Миколай приніс мені танк і корабель, - додає серйозно Ніл. – І Діда Мороза я не боюся!

-Дуже гарне свято, дітям і нам сподобалося, - каже Вікторія Василькова, яка прийшла з синочком Максимом. – Ми вдячні за організацію.

Ольга ОСІЯНЕНКО