^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.12.2019 17:21
885 переглядів
0 коментарів
Осінь у Лисянці була щедрою на довгожителів

Днями в колі рідних та близьких людей зустріла свій славний 100-літній ювілейний день народження мешканка Лисянки Меланія Панасівна Шиян. За дорученням селищного голови Юрія Корнієнка довгожительку привітали його заступник Віктор Книш, голова районної організації ветеранів Анатолій Мовчан та голова селищної ветеранської організації Галина Славінська, побажали їй міцного здоров’я та мирного неба.

Меланія Панасівна народилася на Дніпропетровщині в багатодітній сім’ї. У неї було 4 сестри і два брати. Працювала на металургійному заводі простою робітницею. Народила та виховала трьох дітей, має 7 онуків. Проживає разом із сім’єю доньки.

-Наша мама, бабуся прожила непросте життя, але не розгубила найкращих людських цінностей. Вона добра, лагідна, турботлива наша берегиня і заступниця. Своїми молитвами і добрими настановами допомагає нам йти життєвими стежками, – так говорять про ювілярку рідні.

Віктор Книш, Анатолій Мовчан і Галина Славінська також привітали жителів Лисянки, яким нещодавно виповнилося 85, 80 і 75 років. Таких у Лисянці аж 27 осіб. Ювілярів зібрали за солодким столом у ветеранському клубі. Дарували їм квіти та задушевні пісні. А учасники літературно-драматичної студії «Світлиця» Лисянського ПАЛ показали ветеранам сценки з творів Лесі Українки та Миколи Куліша.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Цікаво: В прокат вийшов фільм, знятий на Черкащині