^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.12.2019 10:20
664 переглядів
0 коментарів
З нового року у Тальнівській міськраді запрацює ЦНАП

19 листопада відбулася 49-та позачергова сесія Тальнівської міської ради. Ще до початку роботи сесії Василь Сідько, в.о міського голови, висловив переконання, що робота буде плідною. З перших хвилин роботи відчувалося, що він добре володіє ситуацією, адже брав активну участь у обговоренні важливих нюансів, цікавився, окрім сесійних, і іншими актуальними для громади та жителів району питаннями. Серед них – забезпечення хворих на цукровий діабет безкоштовними препаратами інсуліну, ситуацією, що склалася. Василь Сідько прийняв рішення відвідати та оглянути медичний заклад громади – вторинну ланку. В.о. голови міськради стежить за станом виконання робіт та забезпеченням техніки, яка працює у Здобутку біля церкви, дизпаливом (до речі, робота ця не стоїть на місці, на місці колишнього котловану кілька днів поспіль працювала техніка), цікавиться розташуванням неприглядних ділянок, на які було вирішено виготовити документацію, зареєструвати та взяти у комунальну власність.

З понад десятка пунктів порядку денного та різного, які були винесені на розгляд сесії, першим у переліку стало питання про ЦНАП. Його обговорювали чи не найактивніше, адже з першого січня 2020 року він має запрацювати у міськраді, а це – 14 робочих місць: начальник Центру, 3 держреєстратори, 9 адміністраторів, прибиральниця та кур’єр – по півставки. У одному рішенні об’єднали, фактично, два, лише внесли правки до нього: ЦНАП вводять з 01 січня, а зміни щодо структури і чисельності апарату управління міськради – з 1 лютого наступного року, аби за два місяці повідомити працівників міськради про звільнення їх з посад, які підлягають скороченню. Структура апарату не зазнає суттєвих змін, нині вона налічує 48,5 чоловік, а з введенням Центру ця цифра складе 49,5. Оксана Островська, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату управління Тальнівської маської ради та її виконавчого комітету, зазначила:

-Із введенням ЦНАПу ліквідовуються деякі відділи, сектори, об’єднуються посади, до нього буде переведено з загального відділу міської ради 5 працівників, а також, згідно Меморандуму про співпрацю у сфері надання адмінпослуг (згідно програми «U-LEAD»), який укладався між Тальнівською РДА та міською радою, ми зобов’язані прийняти працівників ЦНАПу, які зараз працюють і потрапляють під скорочення. І таких осіб 5.

До того ж, «з 1 січня наступного року Тальнівська РДА не зможе за рахунок державного бюджету утримувати працівників Центру надання адмінпослуг і обслуговувати увесь район, в тому числі і жителів громади», - наголосила депутат Леся Соловей.

Сесія пройшла жваво, без жодних перерв і завершилася за кілька годин. А це свідчить про високу злагодженість роботи, порозуміння у депутатському корпусі, про те, що мають доброго керівника.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: «Людської пам’яті мости»