^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.12.2016 16:37
1185 переглядів
0 коментарів
У Катеринополі з’явилася нова заправка

24 грудня в Катеринополі з’явилася нова заправка – "Біоіл" (навпроти РЕМу)

За кілька днів (28 грудня) їдемо дізнатися, який за якістю та ціною продають бензин. Біля вікна касира невеличка черга.

"Як вам цей бензин?", ─ запитуємо водіїв.

"Не знаю, вперше купую. Товариш порекомендував. Якщо сподобається, то стану постійним клієнтом", ─ каже високий чоловік у світлій куртці.

"А мені знайомі електрики нахваляли дуже. Говорять, що бензин високої якості. Вирішив і собі спробувати", ─ підтримує розмову інший водій.

"У нас чудовий білоруський бензин, ─ посміхається касир Галина. ─ І ціни доступні. 95 –й коштує 22 гривні, 92-й ─ 21, 50, дизель – 20,50. Ціни на газ ще не виставили, бо он тільки привезли сьогодні, перекачують його у ємність. Тож ласкаво просимо до нас на АЗС! "

З інтернету дізнаємось, що "Біоіл" реалізує пальне високої якості з Білорусі (Мозир, Новополоцьк) та Литви (Orlen) . Дизельне паливо відповідає стандартам ЄВРО-4, ЄВРО-5. Зимове дизельне завозиться на АЗС своєчасно за регламентом з дотриманням температурного режиму.

Для перевезення нафтопродуктів "Біоіл" використовує власний транспорт. Кожну нову партію пального перевіряють у експрес-лабораторії. Тричі на тиждень паливо перевіряють на хімічний склад в акредитованій лабораторії Черкаської нафтобази. Під час прийому пального співробітники АЗС додатково проводять аналіз продукту й контроль за параметрами: відсутність механічних домішок та води, прозорість, відповідність кольору. При невідповідності показників пальне з бензовоза не приймається.

Досі в Катеринополі працювала лише одна АЗС – "Авіас".

Тетяна ІВАШКЕВИЧ