^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.11.2019 16:08
254 переглядів
0 коментарів
«У нас не такі люди? Чи що?»

У вівторок 29 жовтня у залі засідань Тальнівської районної ради відбулася зустріч Миколи Ткаченка, помічника-консультанта народного депутата Андрія Стріхарського, з виборцями. Про зустріч не було оголошено на загал, лише у особистих повідомленнях. Тому поспілкуватися з помічником нардепа прийшли працівники райдержадміністрації, сільські голови, громадські діячі та преса. Пересічних виборців у залі не було.

Нагадаємо, Андрій Стріхарський – висуванець партії «Слуга народу» на одномандатному виборчому окрузі №196, куди увійшло 20 сіл Тальнівського району. Набравши 38,9 % голосів виборців і обійшовши своїх конкурентів Геннадія Бобова та Ірину Ванникову, став народним депутатом. Нині працює у Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У 4-ох районах округу він сам особисто провів зустрічі, а от у Тальнівський командирував свого помічника. Не думаєте чому так? Мабуть, Валентина Любомська, голова Тальнівської райради, яка на кожному кроці волає в рупор про «співпарцю» з нардепами, депутатами та «уявними» інвесторами, все ж таки погано з ними співпарцює, раз вони особисто сюди не приїжджають. До речі самої Любомської на зустрічі з помічником нардепа теж не було, мабуть, у районі немає проблем! Микола Ткаченко, помічник-консультант Стріхарського, повідомив, що найближча приймальня нардепа працює у Катеринополі, куди можуть звертатися виборці. А мета сьогоднішньої зустрічі - налагодити комунікацію, почути проблеми виборців і сприяти їх вирішенню. Свої питання можна надсилати на його електронну адресу.

Це дуже обурило присутніх, сам депутат на зустріч не приїхав, приймальні у районі також не буде, а виборцям радять писати листи на електронну адресу.

-Треба подумати про приймальню, бо на окрузі багато сіл нашого району і спілкування у електронному вигляді для них не підходить, - заперечили присутні.

А далі посипалися запитання, які окреслили проблеми виборців Тальнівщини.

Громадський діяч Олександр Овчаренко підняв питання про нарахування субсидій. «Крім того, що зменшили норми споживання газу на квадратний метр опалювальної площі, планують з травня місяця збільшити оплату комунальних послуг до 20%. Це приведе до соціальної напруги у суспільстві,» - наголосив Гончаренко.

Сільський голова с. Майданецьке Михайло Капериз задав запитання про незадовільний стан автомобільних доріг у районі. На що отримав відповідь, що у Катеринопільському районі, де живе й працює помічник депутата, дороги не кращі.

Людмилу Нестругіну, голову Тальнівської районної організації профспілки освітян, хвилюють нововведення у законопроект «Про освіту», в якому пропонується зняти доплату вчителям за перевірку зошитів, за керівництво кабінетами, майстернями, за бібліотечний фонд. «Цього року не прийшов жоден молодий вчитель у школу – а це проблема,» - наголосила Нестругіна і передала лист до нардепа. Микола Ткаченко запевнив, що проект закону, який готується до другого читання, цих нововведень не містить.

Світлана Ковалишина, начальник відділу економіки Тальнівської РДА, підняла питання субвенції на соціально-економічний розвиток та прозорого розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку. Її цікавила доля звернення до нардепа, у якому було перелічено об’єкти із 20 сіл округу (водогін у Колодистому, свердловина у Майданецькому та Леваді, дах СБК у Веселому Куті, дах райлікарні), що потребують негайного вирішення.

-Жоден наш проект не пройшов обласний відбір. У нас не такі люди? Чи що? – звучало питання Ковалишиної.

Помічник депутата погодився, що йде нерівномірний розподіл коштів по районах і висловив сподівання, що у наступному році ситуація зміниться.

В цілому на зустрічі звучало багато запитань та звернень. Помічник депутата усіх вислухав, та, на жаль, не усім відповів.

Ліна ЯЛОВСЬКА