^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.11.2019 16:03
270 переглядів
0 коментарів
Кривоколінські школярі змагалися за звання кращих у «Лізі професій»

Кривоколінські школярі минулого тижня відстоювали честь району на заході з профорієнтації «Ліга професій», що проходив у Звенигородці. Організований він був Черкаським обласним центром зайнятості спільно з департаментом освіти та науки Черкаської облдержадміністрації у рамках акції «Випускник 2020», щоб допомогти учнівській молоді зорієнтуватися у світі професій, враховуючи сучасні особливості ринку праці.

У півфіналі міжрайонних змагань брали участь учнівські команди Тальнівського, Звенигородського, Лисянського, Катеринопільського, Шполянського та Жашківського районів. Перед змаганням окремі профтехучилища області продемонстрували конкурсантам майстер-класи таких робітничих професій, як електромонтер, офіціант, бармен, плиточник-лицювальник. Це викликало жвавий інтерес в учасників заходу.

Усі команди, серед них і Кривоколінська «Знай наших», креативно, в жартівливій формі шукали відповіді на питання «Ким бути?», презентували різні професії. Кривоколінцям дісталося завдання представити такі професії, як програміст та фермер. Вони проявили творчий підхід, ерудицію та переконані, що майбутні абітурієнти не обійдуть увагою ці професії.

Захід відбувся у жвавій та емоційно насиченій атмосфері, що підтвердило інтерес молоді до питань професійного самовизначення.

Тальнівська районна філія Черкаського ОЦЗ висловлює щиру подяку керівництву навчального закладу та учням 9 класу Кривоколінського НВК за підготовку та участь команди до змагань, а підприємцю Володимиру Мовчану велику вдячність за надану спонсорську допомогу та фінансову підтримку в придбанні подарунків учасникам команди.

Бажаємо всім випускникам і надалі поповнювати багаж своїх знань, щоб зробити впевнений крок у професійне майбутнє та вдало обрати професію!

Тальнівська районна філія Черкаського ОЦЗ