^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.11.2019 12:11
664 переглядів
0 коментарів
Якими будуть тести на ЗНО-2020

Український центру оцінювання якості освіти розмістив актуальні характеристики сертифікаційних робіт на ЗНО-2020.

Вказані критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання, повідомляє gazeta.ua.

"У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також вказано час, відведений на виконання тесту", - йдеться у повідомленні.

В УЦОЯО зазначають, що ознайомлення з інформацією, зазначеною в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе випускникам шкіл раціонально розподілити час для написання тесту та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться з 3 лютого до 24 березня. Умови прийому до вузів затвердило Міністерство освіти й науки цього місяця.

Основна сесія тестування триватиме з 21 травня до 16 червня. Додаткова — з 25 червня до 17 липня 2020 року.

2020 року абітурієнти востаннє зможуть обирати між математикою та історією України. З 2021 року цей предмет, як і українська мова, стане обов'язковим.