^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.10.2019 11:53
857 переглядів
0 коментарів
Герой АТО Безуглий Дмитро у спогадах сестри

30 жовтня 2016 року у батьківський дім прийшла страшна звістка, що загинув їх син Дмитро. Коли сталася біда в нашій країні, він підписав контракт. Служив у складі 72-ої окремої механізованої бригади молодшим сержантом у Донецькій області смт. Верхньоторецьке на нульовій передовій, де і загинув від снайперської кулі у віці 33 роки. Рідні та близькі не можуть змиритися з цією страшною втратою. Похоронений у рідному Тальному.

«А що ми пам’ятаємо про нашого Діму? Народився у місті Тальне 29 грудня 1982 р., відвідував дитячий садок «Струмочок». Навчався у ЗОШ №1. Після закінчення школи вступив в Торговицьке училище. Після закінчення училища був призваний до лав строкової служби в 2001 році. Служив у місті Сімферополь у внутрішніх військах. Нас у сім’ї було двоє дітей. Я – старша, він – молодший. Між нами була невелика різниця у віці, але чомусь завжди Діма всім друзям говорив, що я менша сестра. Мій брат був добрим, щирим, товариським. Дуже любив тварин, а особливо собак. Ще малим мій брат був патріотом. Говорив: «Як виросту, то буду прикордонником. У бабусі візьму собаку Шаріка, а Батьківщина дасть мені коня». Літом на канікули ми завжди їздили у село Колодисте до дідусів та бабусь, оскільки наші батьки з одного села. Діма завжди був поряд з дідусем. Допомагав йому по господарству та у полі. Дідусь пишався і любив Діму.

У дорослому віці був добрим, справедливим і не любив, коли чинили не по правді. Був дуже самостійним. Мав багато друзів, які і по цей день його пам’ятають. Брат був добрим і чесним. Він ніколи не проявляв ворожості, жорстокості. На його обличчі завжди була красива усмішка. Завжди позитивний, щирий, життєрадісний, ввічливий і порядний – саме таким назавжди лишиться у наших серцях. У брата залишилося дві донечки-красуні Оля і Вероніка. Оля тата пам’ятає, а ось Вероніка була дуже маленька, хоча каже всім, що її тато на небі. Дуже боляче, що такій чудовій людині випав такий короткий життєвий шлях.

В один день, в одну мить

Все життя обірвалося,

Лише горе й печаль

В нашім серці зосталася.

19 листопада 2016 року – за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі – нагороджений орденами «За мужність» III ступеня (посмертно). Ще Діма нагороджений дипломом «Почесний громадянин Тальнівщини». На фасаді його рідної школи №1 встановлено меморіальну дошку.

Дмитра нема, а нам лишились лише спогади. Світла і незабутня пам'ять про тебе».

Сестра Люда

Читайте також : Відкрито пам’ятну дошку Дмитру Безуглому, який поліг за цілісність України