^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.10.2019 23:48
1671 переглядів
0 коментарів
Сплатіть податки наперед, а потім лишайтеся без грошей на посівну і самі беріть кредити

У вівторок 22 жовтня у Тальнівській райраді засідала бюджетна комісія, на якій, як завжди, говорили про гроші, вірніше про їх відсутність.

Серед присутніх – депутати - члени комісії, голова бюджетної комісії Олександр Дімітров та голова Тальнівської райради Валентина Любомська, яка приходить тільки тоді, коли треба подоїти сільгоспвиробників вкотре.

Так склалося і сьогодні, у районному бюджеті знову дірка і латати її планують за рахунок сільгоспвиробників, яких муштрують, аби ті сплатили податки раніше установленого законом часу (мають право до 31 грудня).

- Наперед сплачувати податок ніхто не буде, - каже один з депутатів. – Наприклад, якщо у мене більшість пайовиків захотіли взяти кукурудзу, яку я збираю кінець жовтня - листопад, от тоді буду сплачувати ПДФО. Якщо пайовики брали на пай пшеницю, то відповідно податок надійшов ще у липні, - додав депутат.

А де ж поділися ті кошти, які товаровиробники вже сплатили спочатку року? Мова йде про мільйони, а не про десятки гривень. Мабуть, їх спустили на премії, командировки, переймання досвіду, утримання штату райради. Тепер же Валентина Любомська заявляє, що на зарплату техперсоналу шкіл не вистачає коштів, мовляв бюджетникам потрібно ж виплачувати зарплату цілий рік! Що ж голова райради особисто доклала до того, аби посприяти наповненню бюджету, що є у межах її повноважень? От що: Любомська здає в оренду приміщення в центрі міста за смішну суму в одну гривню на рік своїй кишеньковій газеті під назвою «Тальнівщина». Не докладає зусиль у роботі з одноосібниками, що сплачують копійки до бюджету. Замість 10-12% від нормативно-грошової оцінки за землю, як це роблять сільгосппідприємства. Не проводить роботу з виявлення необлікованої землі по селах району, з якої, повірте, можливо доотримати величезні кошти до бюджету.

Тож голова райради Валентина Любомська, замість того, щоб займатись наповненням бюджету, трясе сільгоспвиробників, які чомусь мають сплатити ПДФО наперед, а потім залишитися без грошей на посівну і самим брати кредити.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також : ''Це просто лобіювання особистих інтересів''