^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.10.2019 19:55
4212 переглядів
0 коментарів
Керівник Лисянського району роками займається цькуванням підлеглої

Довгі коридори адмінбудинку в Лисянці, де розміщена райдержадміністрація, а раніше райком партії, є німим свідками багатьох подій, злетів і падінь, слави і ганьби власть імущих. Нічні сторожі подейкують, що колишні мешканці високих кабінетів, які почили в Бозі, інколи нагадують про себе то поскрипуванням паркету, то шурхотінням паперу, а буває, що якась невидима сила може й штурханути межи плечі, мовляв, знай своє місце. Містика звичайно, скажете, наввижатися може будь-що, коли залишаєшся один на всеньку ніч у величезному темному приміщенні. Та коли посеред білого дня тебе ні з того, ні з сього у коридорі поважної будівлі зненацька хапають і штовхають, ти мимоволі згадуєш страшилки сторожів, обертаєшся і бачиш перед собою аж ніяк не привида, а свого безпосереднього начальника, стає справді моторошно, прикро і боляче.

Начальник відділу регіонального розвитку Лисянської райдержадміністрації Людмила Деркач (на знімку) стверджує, що в такій атмосфері страху вона живе не один рік, з часу, коли на посаду заступника голови райдержадміністрації прийшов Олександр Дубовий, і стало вже зовсім нестерпно, коли він став виконувати обов’язки голови РДА.

- Я вже не раз зверталася на урядову гарячу лінію, в облдержадмістрацію із скаргою на те, що цей керівник не дає мені проходу: намагається штовхнути в коридорі, на східцях, принизити будь-яким способом, залучаючи до цього навіть своїх підлеглих, моїх колег, - розповіла Людмила Деркач. – Наслідком такої «любові» начальства став високий артеріальний тиск, болі в серці. Звільнятися не збираюся, як би на мене не тиснули, бо сама виховую дитину з інвалідністю, і є соціально захищеною.

Поведінку Дубового Людмила Деркач розцінює як цілеспрямоване насильство і терор, та вимагає припинення цькування і приниження, стукаючи у всі вищестоячі владні кабінети. Однак, у відповідь одержує лише сухі відписки на кшталт: «не було встановлено обставин, які підтверджені фактичними доказами». Тобто, впевнена вона, так триватиме і далі, тим паче, що після недавнього розміщення її звернення у Фейсбук, погрози «розібратися» з нею лише посилилися. Як пише спільнота «Лисянщина на долонях»: «заступник голови Лисянської райдержадміністрації Олександр Дубовий, перед ймовірним звільненням, намагався скасувати державну реєстрацію православної парафії в селі Бужанка, після того як парафіяни прийняли рішення на загальних зборах у лютому 2019 року перейти з підпорядкування Московському патріархату до Православної Церкви України. Але зазнав фіаско. Після цього зайнявся цькуванням колеги…» Цікаво, що і Людмила Деркач є прихожанкою тієї ж церкви МП, що і Дубовий. А як же тоді Божі Заповіді, любов до ближнього? Мабуть, Божі закони тут вже не діють, пора сказати своє слово і правоохоронним органам.

Василь ВОРОН

Читайте також : На Тальнівщині голова райради Валентина Любомська погрожувала журналісту фізичною розправою